Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Людину славлять добрі справи

Зараз ми живемо у складний час: не припиняється війна на Сході, накопичуються проблеми в економіці країни та в житті кожної людини.

 

Люди стомились від негараздів і прагнуть добра й позитиву. А я згадую добрі справи людей нашого Товариства...

Добро — це не обов’язково матеріальна допомога, адже її надати може не кожен, якщо в нього й так сутужно з грошима. Відвідати хворого товариша, сказати доб­ре слово сусіду, подрузі, допомогти нечуючій людині у спілкуванні з чуючою — це теж добро.

Був у нашому Житомирському БК УТОГ випадок: зайшов до приміщення столяр В.В. Баранчук зі шматком фанери, який хтось викинув. Запитала його: «Що будете робити з нього?» (адже в нашого столяра — золоті руки). Він похитав головою, мовляв, не знаю, побачу. Я попросила, щоб зробив мені дошку — тісто розкачувати. Через пару днів він приніс і подарував таку, що в магазині не знайти! Відшліфована по краях, з рамкою, щоб борошно не розсипалось і щоб зручно було розкачувати тісто. Я ще такої не бачила! Тепер, коли печу пироги чи варю вареники (а це буває часто) згадую доб­рим вдячним словом В.В. Баранчука.

 

Або ще згадую, як виручав мене у минулому В.С. Дем’янчук. Справа в тім, що я мешкаю в пригороді, маю свій дім і плодові дерева, які треба навесні обрізати. Особливо з великою яблунею клопіт був. Валерій, коли був ще рядовим працівником Будинку культури УТОГ, приїжджав і обрізав дерева в садку. Тепер, дивлячись на яблуню, що кожного літа гарно плодоносить, завжди згадую добрим словом Валерія Станіславовича.

Або, коли потрібно було вирішити проблему з фундаментом мого будинку, Валерій Станіславович, вже працюючи керівником організації УТОГ, згуртував цілу команду з молоді, яка на чолі з ним прийшла на допомогу і з раннього ранку до пізнього вечора, як ті тимурівці, працювала, поки не закінчила роботу. А сусіди цікавилися, хто це мені допомагає, чи не рідня? Рідня! Я дуже пишалася тоді хлопцями, своїм Товариством, яке вершить добрі справи.

Добрі справи людину славлять!

 

К. БАШИНСЬКА

 газета Наше Життя

Людину славлять добрі справи

2017-03-12
УТОГ / Люди нашого Товариства https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2017-03/1489154635_20150727_101123.jpg

Зараз ми живемо у складний час: не припиняється війна на Сході, накопичуються проблеми в економіці країни та в житті кожної людини.

газета Наше Життя

Реклама


Популярне

НАМ ПОДОБАЄТЬСЯ