Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Нехай буде більше таких людей!

У нашому місті Охтирка, що на Сумщині, перебував видатний письменник і філософ Г. Сковорода, якого дуже шанують мої земляки. Так от його вислів: «Люди, будьте людяними! Це наш перший обов’язок!» — є актуальним і в наш складний час.

 

Н. Лиховідько.


Людям з давніх-давен відома свята істина: «Допоможи ближньому». Цілком закономірним вважається допомогти знедоленому, хворому, нещасному, поділитися шматком хліба, дати притулок бездомному, захистити старість і немічність, заступитися за беззахисного.
Саме людяною й милосердною є голова нашої Охтирської ТО УТОГ Наталія Іванівна Лиховідько.
На жаль, у мене життя склалося так, що я тяжко хворію. Крім глухоти, маю цілий перелік хвороб і хворі ноги. Спілкуюся за допомогою жестів та намагаюся зрозуміти сказане по губах.
Чоловік мій помер рано, пенсію я маю невеличку, і майже всі гроші витрачаю на ліки. Деякі з них призначені пожиттєво, без них мені просто не жити. А ціни на ліки зараз сягають такої висоти, що бере розпач... Навіть на хліб не вистачає. Ні, я не жаліюсь. Таких, як я, зараз навіть не одиниці...
Дякувати Богові, є ще небайдужі люди, які не стоять осторонь, допомагають. Іноді це сусіди, просто знайомі. Наталія Іванівна Лиховідько неодноразово допомагала коштами, на свята запрошувала на солодкий стіл, пригощала стравами. Вона віддає частину своїх сил і часу для того, щоб комусь стало краще. Її добро йде від серця. Вона відчуває чужий біль, як свій. Приємно, що у нас є такі чуйні люди, готові допомагати знедоленим.  

 

Т. Маспанова.


І нехай буде більше таких людей— доб­рих, порядних, з щирим серцем і чистою душею! Якщо людина у тяжку хвилину дасть слушну пораду, підтримає в біді, безкорисливо прийде на допомогу, — така людина людяна і совіс­на, а, отже, й духовно красива.
Хочу серед таких людей назвати й Катерину Михайлівну Кравченко та Людмилу Михайлівну Шейко. Вони хоч і самі мають проблеми зі здоров’ям, але не кидають мене в біді. Намагаються допомогти, чим можуть. Іноді просто добрим словом підтримають, спілкуються. Хоч і в самих не густо, але діляться. Ось і нещодавно принесли мені овочів, фруктів, тож мала змогу трохи законсервувати на зиму. Щире спасибі їм!
Хочеться всім, хто мене підтримує, подякувати й побажати міцного здоров’я і Божої благодаті. Недарма ще наші предки говорили, що «добро, яке ти робиш від серця, ти робиш завжди собі». Відомо також, що добро повертається сторицею. Отже, нехай з цими чуйними, милосердними людьми зав­жди будуть ДОБРО, МИР і БЛАГОДАТЬ!

 

Не жалій ні кволим, ні калікам,
Не ховай добро в гнилі міхи,
І Господь добавить тобі віку
І простить тобі дрібні гріхи.
Розведи біду чужу руками,
Не пройди, коли комусь болить,
Ми усі щось губимо з роками
І під Богом ходим кожну мить.
Господь нас за руку світом водить,
Часто притискає до грудей,
Але милосердя нам приходить
Лиш від Богом посланих людей.

 

Т. МАСПАНОВА.газета Наше Життя

Нехай буде більше таких людей!

2015-10-08
УТОГ / Люди нашого Товариства https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2015-10/1443763464_image_13_.jpg

У нашому місті Охтирка, що на Сумщині, перебував видатний письменник і філософ Г. Сковорода, якого дуже шанують мої земляки. Так от його вислів: «Люди, будьте людяними! Це наш перший обов’язок!» — є актуальним і в наш складний час.

 

газета Наше Життя

Реклама


Популярне

НАМ ПОДОБАЄТЬСЯ