Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Світлої пам’яті Галини Швець

На столі, на вишитому рушнику — велике фото Галини Савівни Швець і Миколи Павловича Нирова. Добрі, лагідні, мудрі очі цієї подружньої пари навіть зі світлини випромінюють тепло.

 

 

У залі Вінницького будинку культури УТОГ зібрались люди різного віку, щоб вшанувати педагога, поетесу, прекрасну мужню жінку, дружину, матір — Галину Савівну Швець. Їй виповнилося б 80, вона могла б ще бути з нами, але доля розпорядилась інакше: вже не першу осінь її душа на небесах. Та тут, у Вінниці, де починався її трудовий шлях на педагогічній ниві, Галину Савівну пам’ятають і шанують.

В.В. Лазаренко, директор Будинку культури УТОГ, відкриваючи вечір, сказав: «Це була прекрасна сім’я, чудові люди, поміж них жила любов, повага, ніжні, щирі почуття, незважаючи на вік. Я працював разом з Миколою Павловичем і, зрозуміло, часто зустрічався і з Галиною Савівною».

Своїми спогадами про Г.С. Швець ділились її колишні колеги, учні. Лариса Дмитрівна Гадомська прийшла працювати у вечірню школу для нечуючих зовсім молодою, не знала жестової мови, попервах і важко, і боязно було, але поряд була така мудра, добра людина, як Галина Савівна: «Ті роки співпраці запам’ятались мені на все життя. Жаль, що таких людей не так уже й багато».

А колишні учениці Г.С. Швець: Надія Степанівна Боса, Людмила Василівна Радзієвська, Ганна Адамівна Зарічанська, Олена Іванівна Максимова з любов’ю розповідали про свою колишню вчительку, згадували різні епізоди, зазначали, що вона не лише навчала, але й допомагала у різних життєвих ситуаціях. Своїх учнів вона завжди ніжно і лагідно називала «дєточка», хоча інколи «дєточка» була старша за віком від учительки.

Цікаві розповіді, спогади переплітались з віршами Г. Швець у жестовому виконанні Олександра Затайдуха і Петра Рябова.

«Я вдячна Богу, що на своєму життєвому шляху зустріла цих людей!» — сказала Галина Василівна Дяченко, голова Вінницької обласної організації УТОГ.

Упевнена, що до її слів приєдналися б усі, хто знав Галину Савівну і Миколу Павловича.

 

Н. МИРОНЧАК.

 газета Наше Життя

Світлої пам’яті Галини Швець

2014-11-08
УТОГ / Люди нашого Товариства https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2014-11/1414992689_dscf2605_.jpg

На столі, на вишитому рушнику — велике фото Галини Савівни Швець і Миколи Павловича Нирова. Добрі, лагідні, мудрі очі цієї подружньої пари навіть зі світлини випромінюють тепло.

газета Наше Життя