Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Триває конкурс «Учитель, перед іменем твоїм…»

  18/03/2020     52      Paul    

Нагадуємо, що триває творче змагання серед наших читачів, яке визначить, хто з них краще за всіх розповів про своїх вчителів, вихователів, наставників на виробництві. Цей конкурс розпочався у 2019-му, а завершити його планується у вересні цього року.

Чергову публікацію, присвячену світлій пам’яті Секачевої Ніни Гнатівни — глухого педагога, яка багато зробила для своїх учнів з порушеннями слуху, передаючи їм свій досвід, знання, цінні людські якості, ви можете прочитати на 9 сторінці сьогоднішнього номера газети. А для тих, хто ще не приєднався до учасників нашого конкурсу, нагадаємо його умови.

Надсилайте на конкурс до газети свої нариси про нечуючих вчителів, вихователів, керівників гуртків, наставників на виробництві та інших осіб, які займаються навчально-педагогічною діяльністю

Учасниками конкурсу можуть бути члени УТОГ різного віку, які надсилають на конкурс до газети свої нариси про нечуючих вчителів, вихователів, керівників гуртків, наставників на виробництві та інших осіб, які займаються навчально-педагогічною діяльністю.

У нарисі необхідно використовувати достовірні відомості про реальних осіб (вказати прізвище, ім’я та по батькові вчителя, його посаду, місце роботи); відповідальність за достовірність інформації несе її автор.

Від одного автора можна надіслати лише один нарис. Розмір тексту українською мовою має бути не більше 1 друкованого аркуша формату А4 (шрифт Times New Roman розміром 12–14 друкарських пунктів, через 1–1,5 міжрядкові інтервали), або не більше 2 аркушів формату А4 рукописного тексту почерком середнього розміру.

Автору нарису необхідно обов’язково вказати своє прізвище, ім’я, по батькові, домашню адресу та контакти для зв’язку.

До публікації бажано додати якісне фото героя нарису чи 2–3 інші світлини за темою.

До журі конкурсу входять творчі працівники газети «Наше життя» УТОГ і активісти Об’єднання нечуючих педагогів.

Переможцям — авторам нарисів та героям публікацій, які вибороли призові місця, будуть вручені премії та дипломи.

Підсумки конкурсу будуть опубліковані в газеті «Наше життя» УТОГ, на її сайті, а також на сайті Об’єднання нечуючих педагогів.
Інформація «НЖ»газета Наше Життя

Триває конкурс «Учитель, перед іменем твоїм…»

2020-03-18
УТОГ / Конкурси https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2019-02/1550592649_teacher.jpg Нагадуємо, що триває творче змагання серед наших читачів, яке визначить, хто з них краще за всіх розповів про своїх вчителів, вихователів, наставників на виробництві. Цей конкурс розпочався у 2019-му, а завершити його планується у вересні цього року.
газета Наше Життя