Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Конкурс «Учитель, перед іменем твоїм…»

  05/03/2019     215      Paul    

Творчий колектив, який працює над газетою «Наше життя», разом з Об’єднанням нечуючих педагогів оголошує конкурс на кращий нарис, присвячений педагогічним працівникам з порушеннями слуху «Учитель, перед іменем твоїм…»


Учасниками конкурсу можуть бути члени УТОГ різного віку, які надсилають на конкурс до газети свої нариси про нечуючих вчителів, вихователів, керівників гуртків, наставників на виробництві та інших осіб, які займаються навчально-педагогічною діяльністю.

У нарисі необхідно використовувати достовірні відомості про реальних осіб (вказати прізвище, ім’я та по батькові вчителя, його посаду, місце роботи); відповідальність за достовірність інформації несе її автор.

Від одного автора можна надіслати лише один нарис. Розмір тексту українською або російською мовою має бути не більше 1 друкованого аркуша формату А4 (шрифт Times New Roman розміром 12–14 друкарських пунктів, через 1–1,5 міжрядкових інтервали), або не більше 2 аркушів формату А4 рукописного тексту почерком середнього розміру.

Автору нарису необхідно обов’язково вказати своє прізвище, ім’я, по батькові, домашню адресу та контакти для зв’язку.

До публікації бажано додати якісне фото героя нарису чи 2–3 інші світлини за темою.

Конкурс проводиться з березня 2019 року до серпня 2020 р. Оголошення підсумків конкурсу та вручення нагород відбудеться через 1,5 роки — у вересні 2020 року і буде присвячено Дню знань.

До журі конкурсу входять творчі працівники газети «Наше життя» УТОГ і активісти Об’єднання нечуючих педагогів.

Переможцям — авторам нарисів та героям публікацій, які вибороли призові місця, будуть вручені премії та дипломи.

Підсумки конкурсу та перелік переможців будуть опубліковані в газеті «Наше життя» УТОГ, на її сайті, а також на сайті Об’єднання нечуючих педагогів.
Інформація «НЖ» та ОНПгазета Наше Життя

Конкурс «Учитель, перед іменем твоїм…»

2019-03-05
Конкурси / Відео https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2019-02/1550592649_teacher.jpg  Учасниками конкурсу можуть бути члени УТОГ різного віку, які надсилають на конкурс до газети свої нариси про нечуючих вчителів, вихователів, керівників гуртків, наставників на виробництві та інших осіб, які займаються навчально-педагогічною діяльністю.
газета Наше Життя