Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Увага! Оголошується фотоконкурс «Світ очима ветеранів УТОГ»

  01/02/2019     684      Paul    

З 1 березня 2019 року газета «Наше життя» спільно з Всеукраїнською радою ветеранів УТОГ оголошує фотоконкурс «Світ очима ветеранів УТОГ».


Фотороботи мають відповідати наступним тематичним категоріям:

— «Життя на пенсії» – фото з повсякденного життя, фігурантом яких є глуха особа пенсійного віку;

— «Радість душі» — фото про захоплення, художню самодіяльність ветеранів УТОГ — все, що дарує їм позитивні емоції тощо.

Не беруться до уваги роботи, які є фотоколажем, фотопейзажем, зображенням природних явищ, тваринного та рослинного світу.

Фотороботи повинні бути виконані протягом 2017–2019 років. Кожен учасник може надати не більше 3 фоторобіт.

Учасниками конкурсу можуть бути як фотографи-аматори, так і професійні фотографи з числа осіб з порушеннями слуху, членів УТОГ.

Кінцевий термін подання фотографій та анкет учасників конкурсу: 31 жовтня 2019 р. 

Одночасно фотороботи беруть участь у смс-голосуванні на сайті газети з метою отримання «Призу читацьких симпатій». Голосування на сайті «НЖ» завершується 20 листопада 2019 року. 

Конкурсні роботи потрібно надавати в електронному або друкованому вигляді.

Оголошення результатів конкурсу – в номері газети «Наше життя» від 25 листопада 2019 р., тоді ж розміщується інформація і на сайтах «НЖ» та УТОГ.

Для переможців конкурсу встановлюються 4 премії за рахунок коштів, передбачених на фінансування діяльності Всеукраїнської ради ветеранів УТОГ.

Заохочуваними відзнаками для учасників конкурсу будуть:

 • участь кращих робіт у фотовиставці у приміщенні офісу виконавчого апарату ЦП УТОГ;
 • розміщення фото на шпальтах газети «НЖ», сайті газети «НЖ» та сайті УТОГ, в соціальній мережі Фейсбук;
 • запрошення кращих авторів до подальшої співпраці з газетою «НЖ», сайтами УТОГ та «НЖ».

Переможці можуть бути нагородженні цінними призами.

Надсилайте ваші фото електронною поштою: ourlife@ukr.net або за поштовою адресою: 03150, Київ-150, вул. Велика Васильківська, 74, Центральне правління УТОГ.

Детальніше про конкурс читайте на сайті газети «Наше життя».ПОЛОЖЕННЯ
про проведення на сторінках газети «Наше життя»
фотоконкурсу «Світ очима ветеранів УТОГ»

1. Загальні положення

1.1. Мета конкурсу: через виявлення та підтримку авторів кращих фоторобіт стимулювати творче зростання учасників фотоконкурсу з числа ветеранів УТОГ — членів Товариства віком від 55 років, залучати їх до співпраці з газетою «Наше життя» для поліпшення зовнішнього вигляду газети та сприяння зростанню її популярності й тиражу, а також збільшення популярності сайту газети «Наше життя».

1.2. Організатор конкурсу: Всеукраїнська громадська організація інвалідів «Українське товариство глухих».

1.3. Початок проведення конкурсу: 1 березня 2019 р. Кінцевий термін подання фотографій та Анкет учасників конкурсу: 31 жовтня 2019 р. Кінцевий термін голосування читачів на сайті «НЖ» — 20 листопада 2019 року. Оголошення результатів конкурсу – в номері газети «Наше життя» від 25 листопада 2019 р.,тоді ж розміщується інформація і на сайтах «НЖ» та УТОГ.

2. Тематичні категорії

2.1. Фотороботи мають відповідати наступним тематичним категоріям:

— «Життя на пенсії» – фото з повсякденного життя, фігурантом яких є глуха особа пенсійного віку;
— «Радість душі» — фото про захоплення, художню самодіяльність ветеранів УТОГ — все, що дарує їм позитивні емоції тощо.

2.2. Не беруться до уваги роботи, які є фотопейзажем, зображенням природних явищ, тваринного та рослинного світу.

3. Умови участі

3.1. Учасниками конкурсу можуть бути як фотографи-аматори, так і професійні фотографи з числа осіб з порушеннями слуху, членів УТОГ. 3.2. Авторами фоторобіт можуть бути і особи віком молодше 55 років, за умови, якщо тематика їхніх робіт відповідає тематиці конкурсу.

3.3. Участь у конкурсі безоплатна.

3.4. Фотороботи повинні відповідати тематичним категоріям (п. 2) та бути виконанні протягом 2017 — 2019 років. Фотоколажі на конкурс не приймаються.

3.5. Учасники конкурсу зобов’язані надіслати у зазначені в Положенні терміни заповнену Анкету (Додаток до Положення) та фотознімки, що відповідають тематиці конкурсу (розділ 2) та технічним вимогам (п. 4). Анкета може містити дані тільки про одну особу.

Кожен учасник може надати не більше 3 фоторобіт за зазначеними тематичними категоріями (розділ 2).

Фотороботи розміщуються на сторінках газети «Наше життя» і на її сайті. Одночасно ці фотороботи беруть участь у смс-голосуванні на сайті газети з метою отримання «Призу читацьких симпатій». Голосування на сайті «НЖ» завершується 20 листопада 2019 року.

4. Технічні вимоги

4.1. Конкурсні роботи потрібно надавати в електронному або друкованому вигляді (фотознімки мають бути якісно надруковані будь-яким фотографічним способом розміром не менше 10х15 см і не більше формату А4). На зворотній стороні друкованих фотознімків та у супроводжуючому тексті до електронних знімків потрібно вказати таку інформацію:

— назва фотороботи;
— тематика фото;
— П.І.Б. учасника конкурсу;
— вік учасника конкурсу;
— порядковий номер фотороботи, якщо учасник подав більше ніж один знімок;
— опис фотороботи: дата виконання та місце;
— помітка верху роботи (стрілка в напрямку верху зображення).

4.2. Фотознімки в електронному вигляді подаються у вигляді електронних файлів (назва файлу не більше 8 латинських літер та цифр), форматів jpg, tiff, jpeg (без стискання) з мінімальним дозволом 300 dpi та не менше 1200х1920 пікселів) та на носіях CD-R, CD-RW, DVD-R, DVD-RW, Flashmemopg.

4.3. Фото надсилаються Організатору електронною поштою: ourlife@ukr.net або за поштовою адресою: 03150, Київ-150, вул. Велика Васильківська, 74, Центральне правління УТОГ.

4.4. Фотографія може бути як у кольоровому, так і у чорно-білому виконанні. Фотороботи повинні бути без оформлення (без рамок, надписів тощо).

4.5. Надіслані носії (диски) не повинні містити жодної іншої інформації, крім файлів фоторобіт. На поверхні диску слід вказати: прізвище автора та порядкові номера робіт, що міститься на диску.

5. Нагородження переможців конкурсу

5.1. Для переможців конкурсу встановлюються 4 премії за рахунок коштів, передбачених на фінансування діяльності Всеукраїнської ради ветеранів УТОГ:

 • 1 місце – 450 грн;
 • 2 місце — 350 грн;
 • 3 місце – 250 грн;
 • «Приз читацьких симпатій» – 300 грн.

5.2. Заохочуваними відзнаками для учасників конкурсу будуть:

— участь кращих робіт у фотовиставці, яка буде організована у приміщенні офісу виконавчого апарату ЦП УТОГ;
— включення кращих фоторобіт у публікації на шпальтах газети «НЖ»;
— розміщення кращих фоторобіт на сайті газети «НЖ» та сайті УТОГ, в соціальній мережі фейсбук;
— запрошення до подальшої співпраці з газетою «НЖ», сайтами УТОГ та «НЖ».

5.3. Переможці можуть бути нагородженні цінними призами Організатора.

5.4. Журі (Додаток № 3) визначить переможців та оголосить результати оцінки конкурсних робіт не пізніше 25 листопада 2019 року.

6. Оргкомітет конкурсу:

6.1. Оргкомітет конкурсу (Додаток № 2) — постійно діючий орган конкурсу, який організовує всю роботу конкурсу на всіх його етапах.

6.2. Функції оргкомітету:

— забезпечення інформаційного висвітлення конкурсу на всіх його етапах;
— проведення реєстрації всіх робіт учасників;
— проведення незалежного оцінювання та визначення переможців конкурсу;
— оголошення переможців та нагородження їх.

Організатор залишає за собою право вносити зміни та доповнення до Положення.

7. Інші вимоги:

7.1. Учасник конкурсу має бути автором роботи.

7.2. Останній термін прийому робіт на конкурс — 31 жовтня 2019 р. включно. Роботи, що надійдуть Організатору після цієї дати, до розгляду журі не приймаються.

7.3. Положення про конкурс «Світ очима глухих», основні вимоги щодо участі у конкурсі, анкету учасника конкурсу, інформацію про хід конкурсу можна знайти в Інтернеті на сайті http://ourlife.in.ua/ у розділі «Конкурси».

7.4. На конкурс не приймаються фотографії, сюжет яких пропагує вживання алкогольних напоїв, тютюнопаління, насилля, жорстокість, а також фотографії непристойного змісту.

7.5. До фотографії можна додати коментар автора (проза, вірш тощо).

7.6. Беручи участь у конкурсі, автори автоматично дають згоду на безоплатне використання в подальшому їх фоторобіт у рекламних матеріалах, на веб-сайтах, при підготовці видань газети «НЖ». Авторські права зберігаються за учасником конкурсу — будь-яка публікація матеріалів проводиться з обов’язковим зазначенням автора роботи. Але автор роботи втрачає право на отримання матеріальної чи будь-якої 7.7. іншої користі від подальшого використання його робіт.

7.8. Всю відповідальність за надання помилкової інформації з авторських прав і прав власності на надану роботу (роботи) несе особа, яка надала роботу (роботи).

7.9. Оргкомітет конкурсу залишає за собою право розгляду або відхилення кожної з фотографій, наданих на фотоконкурс, виходячи з попередньої художньої та творчої оцінки без пояснення та уточнення причин автору.

7.10. Надіслані фотографії авторам не повертаються, а залишаються у фонді Організатора — інформаційно-видавничого відділу виконавчого апарату ЦП УТОГ.

8. Інформаційне забезпечення:

8.1. Хід проведення конкурсу висвітлюється на офіційному сайті УТОГ, сайті газети «НЖ» та у газеті «НЖ».

8.2. Результати конкурсу, умови та терміни одержання нагород оголошуються на сайті газети «Наше життя», на сторінці «Конкурси» не пізніше 25.11.19 р., публікуються на сторінках газети «Наше життя», надсилаються електронною та звичайною поштою кожному з переможців конкурсу за вказаними ними адресами.


Додаток до Положення про проведення фотоконкурсу
«Світ очима ветеранів УТОГ»

АНКЕТА
учасника фотоконкурсу «Світ очима ветеранів УТОГ»

 1. Прізвище, ім’я, по батькові.
 2. Рік народження.
 3. Стан слуху.
 4. Домашня адреса.
 5. Електронна адреса (якщо є).
 6. Кількість та назви фоторобіт.
 7. Опис фоторобіт: дата виконання та місце.

Додаток № 2
до постанови президії ЦП УТОГ
від 23 січня 2019 р. № _____/2019

СКЛАД
Оргкомітету фотоконкурсу«Світ очима ветеранів УТОГ»

Кривко Т.О — перший заступник голови ЦП УТОГ, голова Оргкомітету фотоконкурсу;
Мережко Г.М. — голова Всеукраїнської ради ветеранів УТОГ, заступник голови оргкомітету фотоконкурсу;
Каменська Н.М. — начальник інформаційно-видавничого відділу виконавчого апарату ЦП УТОГ, член оргкомітету;
Лапієва Т.П. — фахівець І категорії виконавчого апарату ЦП УТОГ, член оргкомітету;
Моргунов П.В. — заступник начальника інформаційно-видавничого відділу апарату ЦП УТОГ, член оргкомітету.


Додаток № 3
до постанови президії ЦП УТОГ
від 23 січня 2019 р. № _____/2019

СКЛАД
журі фотоконкурсу «Світ очима ветеранів УТОГ»

Кривко Т.О. — перший заступник голови ЦП УТОГ, голова журі фотоконкурсу;
Мережко Г.М. — голова Всеукраїнської ради ветеранів УТОГ, член журі фотоконкурсу;
Каменська Н.М. — начальник інформаційно-видавничого відділу апарату ЦП УТОГ; член журі фотоконкурсу;
Моргунов П.В. — заступник начальника інформаційно-видавничого відділу апарату ЦП УТОГ, член журі фотоконкурсу;
Нашивочніков О.В. — архітектор, художник, голова Київської спілки нечуючих художників «Натхнення», член журі фотоконкурсу;
Гецко М.В. — оператор обробки та титрування телепередач редакції виробництва та титрування телерадіопередач КЦ УТОГ, член журі фотоконкурсу;
Назарова І.І. — кореспондент інформаційно-видавничого відділу виконавчого апарату ЦП УТОГ, секретар журі.
Інформація «НЖ»газета Наше Життя

Увага! Оголошується фотоконкурс «Світ очима ветеранів УТОГ»

2019-02-01
УТОГ / Конкурси https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2019-01/1548936502_svt-ochima-veteranv-utog.jpg  З 1 березня 2019 року газета «Наше життя» спільно з Всеукраїнською радою ветеранів УТОГ оголошує фотоконкурс «Світ очима ветеранів УТОГ».
газета Наше Життя