Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Львів’яни підтвердили звання кращих!

  30/04/2018     1 770      Admin    

Без гумору неможливо уявити своє життя, чи не так? До того ж, сміх, як усім відомо, продовжує життя, тому бажано собі у цьому не від­мовляти, як це зробили і ті, хто прийшов, приїхав, прилетів до Льво­ва 21 квітня — на Всеукраїнський конкурс «Deaf-Ліга сміху–2018».


ЯК УСЕ ПОЧИНАЛОСЯ…

У квітні минулого року, у Києві, в КЦ УТОГ відбувся конкурс КВК «Воруши звивина ­ми», переможницею якого стала львівська команда «Хулігани».

Тоді ж Молодіжна рада УТОГ після колек­тивного обговорення запропонувала змі­нити назву конкурсу на «Deaf-Ліга сміху», а також проводити кожен наступний конкурс у місті, звідки приїхала команда — пере­можець попереднього року. Дякуючи під­тримці Центрального правління УТОГ про­позиції молоді були прийняті та реалізова­ні. Тож цього року Всеукраїнський конкурс КВК «Deaf-Ліга сміху» приймало старовин­не, але вічно молоде місто Львів!

Д. Петелін, Ю. Щербак, О. Біла та М. Булатов

До оргкомітету конкурсу було надіслано 14 заявок з різних міст України, які включали не лише основні дані, а й фото та відеоролик команди. Саме переглядаючи ці відеовізитки команд, було вирішено поза Поло­женням конкурсу включити до конкурсної програми ще одну номінацію — «Кращий ві­деоролик». Бо просто неможливо було за­лишити поза увагою креативність, яку про­явили команди під час зйомок!

ЛЬВІВ ЗУСТРІЧАЄ ГОСТЕЙ!

21 квітня у Львівському обласному цен­трі культури і дозвілля УТОГ яблуку ніде було впасти! Вболівати за команди, під­тримувати їх та насолоджуватися гумо­ром приїхали не лише львів’яни, а й не­чуючі з інших міст: Ужгорода, Луцька, Іва­но-Франківська, Чернівців і навіть ціла група підтримки з Києва! Звичайно ж, не обійшлося і без поважних гостей: на кон­курсі були присутні голова УТОГ Ірина Іва­нівна Чепчина, директор Київського коле­джу легкої промисловості Ганна Володи­мирівна Щуцька, директор КЦ УТОГ Воло­димир Михайлович Гончаренко та інші. А у «Deaf-Лізі сміху» взяли участь 12 команд з різних куточків нашої країни.

«DEAF-ЛІГА СМІХУ» У ДІЇ

Відкрився конкурс піснею у жестовому виконанні «То є Львів», яку виконала пере­кладач жестової мови Софія Куба, а після на сцені з’явилися ведучі — львів’янка Роксо­лана Булатова та харків’янин Віктор Коро­товський, який, до речі, минулого року на Міжнародному фестивалі «Молодежь играет в КВН» у Мінську (Білорусь) здобув нагоро­ду в номінації «Краща чоловіча роль». Про­грама містила в собі такі конкурси: «Візит­ка», «Імпровізація», «Великі коментатори» та «Домашнє завдання». І вже після першо­го знайомства глядачі оваціями та бурхли­вою підтримкою визначили своїх фаворитів серед усіх команд, але остаточне рішення все ж таки залишалось за журі… У його скла­ді цього року були: голова журі, перший за­ступник голови ЦП УТОГ Тетяна Кривко, го­лова Молодіжної ради УТОГ Марія Андрієн­ко, лідери та активісти Ужгородської, Одесь­кої та Львівської обласних молодіжних рад Валерія Шевчук, Марина Іваненко та Михай­ло Тадра відповідно. Варто підкреслити, що у складі журі всі члени мали порушення слу­ху, адже їм потрібно було оцінити справжній Deaf-гумор, з його унікальним поєднанням жестів, міміки, емоцій та артистизму.

У конкурсі «Імпровізація» одному з учас­ників кожної з команд потрібно було витяг­ти фанти із ситуативними завданнями та якнайкраще зімпровізувати сценки разом зі своїм суперником з іншої команди — і все це протягом відведеного часу. А в конкурсі «Великі коментатори» на екрані з’являлося певне зображення, для якого потрібно було придумати якомога смішніший коментар. А у «Домашньому завданні» команди пред­ставляли глядачам свої сценки-заготовки.

Під час перерви всі мали змогу перегля­нути відеоролики команд-учасниць, які були надіслані до оргкомітету конкурсу. До речі, були визначені й чотири кращі з найліпших відео, які знову були показані глядачам на завершення конкурсу, перед оголошенням підсумків. Це відео команд: «Лайк» з Дніпра, «Чотири чудаки та прин­цеса» зі Львова, «Золоті смайли» з Харкова та команди з Одеси «Бригантина», яка, на жаль, не змогла приїхати на конкурс, але залишити їх відеоролик поза увагою було просто неможливо! Ці ролики ви можете переглянути на сайті «НЖ».


І НАЙОЧІКУВАНІШЕ…

Що найбільш за все чекають глядачі під час конкурсів? Звичайно ж, підсумків! І журі не стало змушувати їх дов­го чекати… З привітаннями та словами вдячності органі­заторам виступили голова УТОГ Ірина Іванівна Чепчина, голова журі та перший заступник голови ЦП УТОГ Тетяна Олександрівна Кривко і голова Львівської обласної орга­нізації УТОГ Володимир Васильович Балдига. Вони вру­чили всім командам-учасникам пам’ятні львівські сувені­ри та дипломи учасників.

І ось, нарешті, найбільш хвилюючий момент… За під­сумками конкурсу та рішенням журі номінації та пере­можці були розподілені наступним чином:

  • «Краща жіноча роль» — Олена Біла, команда «Зо­лоті смайли», Харків. Олена так вправно змінювала свої образи, що не помітити її було неможливо!
  • «Краща чоловіча роль» — Юрій Щербак, коман­да «Есть одно НО», Суми. У «Домашньому завданні» Юра сповна розкрив свої акторські здібності, майстерно вправляючись з чотирма красунями-дівчатами зі своєї команди і не залишивши нікого байдужим;
  • «Кращий імпровізатор» — Дмитро Петелін, ко­манда «МИГ из прошлого», Запоріжжя. Вийти на сце­ну і з нічого, на рівному місці зробити так, щоб увесь зал реготав від сміху — це беззаперечно про Петеліна!
  • «Кращий жартівник» — Михайло Булатов, коман­да «Чотири чудаки та принцеса», Львів. Нова зірка українського Deaf-гумору, тут навіть додати нічого! Бу­латов виходить — і всі мимоволі посміхаються, а як почи­нає жартувати — зупинити сміх неможливо!
  • «Кращий відеоролик» — «Золоті смайли», Харків. Просто перегляньте на сайті ролик — зарядіться позити­вом!

А ось які команди увійшли до трійки кращих:

  • 1 місце — «Чотири чудаки та принцеса», Львів;
  • 2 місце — «Золоті смайли», Харків;
  • 3 місце — «Лайк», Дніпро.

Переможцям і номінантам були вручені дипломи та пам’ятні статуетки, а зал вибухнув оваціями. Вдруге по­спіль львів’яни підтвердили своє звання кращих гумо­ристів УТОГ, а попереду присутніх чекав ще один важли­вий момент…

«Лайк», Дніпро

«Золоті смайли», Харків

«Круті перці», Волинь

«Всі зірки», Київ

«Інтернет», Житомир

«Бемс», Рівне

«Чотири чудаки та принцеса», Львів

«МИГ из прошлого», Запоріжжя

«Есть одно НО», Суми

«Веселі смайлики», Івано-Франківськ

«Херсонські зубастики», Херсон

«4+1», Чернігів

ХТО Ж ПРИЙМАТИМЕ «DEAF-ЛІГУ СМІХУ» НАСТУПНОГО РОКУ?

Голова Молодіжної ради УТОГ Марія Андрієнко розпо­віла присутнім, що минулого року було прийнято рішен­ня, що переможець конкурсу забирає до рідного міста не лише перемогу, а й право бути господарями конкур­су наступного року. Згадала й розмову, коли Булатов запитував: «А що ж тоді, якщо ми знову виграємо? Зно­ву прийматимемо «Deaf-Лігу сміху» у Львові?». Тож, щоб додати інтриги, саме Михайлу Булатову була доручена відповідальна місія обрати, де ж саме проводитиметь­ся «Deaf-Ліга сміху — 2019». На папірцях були написані назви міст, що здобули почесні три місця — Львів, Харків та Дніпро. І Михайло, не заглядаючи у папірці, витягнув один… Отже…

Львів–2019, до зустрічі знову!
М. АНДРІЄНКО
газета Наше Життя

Львів’яни підтвердили звання кращих!

2018-04-30
УТОГ / Конкурси https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2018-04/medium/1524975995_img_1790.jpg

Без гумору неможливо уявити своє життя, чи не так? До того ж, сміх, як усім відомо, продовжує життя, тому бажано собі у цьому не від­мовляти, як це зробили і ті, хто прийшов, приїхав, прилетів до Льво­ва 21 квітня — на Всеукраїнський конкурс «Deaf-Ліга сміху–2018».

газета Наше Життя