Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Запрошуємо членів УТОГ — до участі у фотоконкурсі «Світ очима нечуючих»!

  10/11/2017     1 475      Paul    


Прийом для фотоконкурсу припиняється!Нагадуємо, що завершується фотоконкурс на краще відображення життя нечуючої людини.

Щоб стати учасником фотоконкурсу, необхідно заповнити анкету і надіслати фото на електронну адресу газети «Наше життя»: ourlife@ukr.net або на поштову адресу з поміткою «На фотоконкурс».Фотороботи мають відповідати наступним тематичним категоріям:

  • «Глуха людина в світі» (Робота. Праця. Відпочинок) — фото, фігурантом яких є глуха особа чи особи;

  • «Суспільство» — фото суспільних явищ та подій.

Не беруться до уваги роботи, які є фотопейзажем, зображенням природних явищ, тваринного та рослинного світу без участі людини.

Фотороботи повинні бути виконані протягом 2015—2017 років. Фотоколажі на конкурс не приймаються.

Технічні вимоги до фотографії: конкурсні роботи потрібно надавати в елект­ронному або друкованому вигляді (фотознімки мають бути якісно надруковані будь-яким фотографічним способом розміром не менше 10х15 см і не більше формату А4). На зворотній стороні друкованих фотознімків потрібно вказати таку інформацію: назва фотороботи; тематика фотоконкурсу; П.І.Б. учасника конкурсу; порядковий номер фотороботи, якщо учасник подав більше ніж один знімок; опис фотороботи: дата виконання та місце; помітка верху роботи (стрілка в напрямку верху зображення).

Фотознімки в електронному вигляді  надаються у вигляді електрон­них файлів (назва файлу не більше 8 латинських літер та цифр), форматів jpg, tiff, jpeg (без стиснення) з мінімальним дозволом 300 dpi та не менше 1200х1920 пікселів) та на носіях CD­R, CD­RW, DVD­R, DVD­RW, Flashmemopg.

Один учасник може запропонувати до 5 фотографій.

Переможець фотоконкурсу буде визначений до 20 листопада 2017 року шляхом голосування журі, склад якого визначає організатор фотоконкурсу.

Організатори фотоконкурсугазета Наше Життя

Запрошуємо членів УТОГ — до участі у фотоконкурсі «Світ очима нечуючих»!

2017-11-10
Конкурси / Відео https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2017-03/1488477675_fotokonkurs.jpg

Нагадуємо, що завершується фотоконкурс на краще відображення життя нечуючої людини. - УВАГА! Прийом для фотоконкурсу припиняється!

газета Наше Життя

Реклама


Популярне

НАМ ПОДОБАЄТЬСЯ