Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Винагорода — найактивнішим читачам!

  10/03/2017     438      Paul    

Колектив, який працює над газетою «Наше життя», оголошує КОНКУРС НАЙАКТИВНІШИХ ЧИТАЧІВ й обіцяє нагороду тому, хто уважно її читає й надсилатиме на нашу адресу свої відгуки про найбільш актуальні або вподобані йому з надрукованих у газеті матеріалів. Важливо не лише зазначити, який матеріал сподобався чи не сподобався, а й вказати, чому саме. За кожен відгук з оцінкою одного матеріалу присуджується 1 бал. При цьому відгуки можуть подаватися за будь­який матеріал, надрукований протягом поточного року, в тому числі й починаючи з 1 січня 2017 року.

 

Кількість балів, що виставляються нашим читачам за кожен відгук, не залежить від того, яку оцінку вони ставлять цій публікації — позитивну, негативну чи нейтральну.

Претендентами на здобуття винагороди будуть читачі, які набрали за перше півріччя 2017 року найбільшу кількість балів за надіслані відгуки. Таким же чином визначатиметься переможець і в другому півріччі 2017 року.

Підсумки конкурсу будуть публікуватися в газеті раз на півроку, його переможцям — найактивнішим читачам, які набрали найбільшу кількість балів, буде виплачуватися винагорода.газета Наше Життя

Винагорода — найактивнішим читачам!

2017-03-10
УТОГ / Конкурси https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2017-03/1488478168_books.png

Колектив, який працює над газетою «Наше життя», оголошує КОНКУРС НАЙАКТИВНІШИХ ЧИТАЧІВ й обіцяє нагороду тому, хто уважно її читає й надсилатиме на нашу адресу свої відгуки про найбільш актуальні або...

газета Наше Життя