Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Перша зустріч з газетою

  05/02/2017     917      Paul    

Сьогодні ми друкуємо перший відгук, який надійшов на конкурс.

 

Вперше про газету «Наше життя» УТОГ я дізнався майже 13 років тому — у 2004 році. Життєвий шлях привів мене до порогу Березівської спецшколи для дітей зі зниженим слухом, що на Житомирщині. Там я став учнем 12­А класу. Навесні довідався, що мене було обрано для участі у Всеукраїнському конкурсі «Ерудит» для випуск­ників спецшкіл. На конкурсі я посів третє призове місце. Це був цікавий досвід, а також моє перше знайомство з УТОГ.

В один з весняних днів вихователька принесла до школи газету, в якій розгорнуто розповідалося про те, як проходив конкурс, та про його учасників. Це була газета «Наше життя». У шкільній бібліотеці на моє прохання подарували мені той самий примірник — і я одним подихом прочитав розповідь про конкурс та немовби знову пережив палітру почуттів та емоцій, які отримав на «Ерудиті».

Вдома я попросив свою матусю передплатити для мене газету «Наше життя», щоб бути в курсі всіх подій і новин в УТОГ.

Зараз важко згадати, про що писалося 13 років тому, адже номери газети не збереглися. Проте можу з впевненістю стверджувати, що останні 3 роки газета йде в ногу із часом. Є багато публікацій з ІТ–технологій (комп’ютери, Інтернет, застосунки). Через фінансову кризу в країні редакція газети скоротила друкований обсяг інформації на своїх сторінках, але завжди повідомляє про всі великі та важливі події в житті УТОГ, за що їй велика вдячність.

Я з цікавістю читаю на шпальтах газети про спортивні події, про різні культмасові заходи в УТОГ, про досягнення та мандрівки глухих людей, які на власному прикладі довели, що глухота — не вирок. І якщо людина, незважаючи ні на що, йде до своєї мети, то власним терпінням, наполегливою працею вона може досягти в житті високих вершин.

«НЖ» назавжди увійшла в моє життя не лише як звичайного члена УТОГ, але й як голови первинної організації Товариства на Кам’янському ПОГ «ПАРУС­МЕТИЗ» УТОГ (від редакції таку назву зараз має Дніпродзержинське УВП УТОГ).

Я вважаю, що газету варто передплачувати не тільки тому, щоб фінансово її підтримати, а й тому, що вона є тією ниточкою, котра в інформаційному просторі нашої України дає можливість нам, людям з втратою слуху, відчувати невидиму, але дуже важливу підтримку один одного.

 

І. РЕВЕНКО, м. Кам`янське Дніпропетровської обл.

 газета Наше Життя

Перша зустріч з газетою

2017-02-05
УТОГ / Конкурси https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2017-01/1484312664_yubiley-50-let.jpg

Сьогодні ми друкуємо перший відгук, який надійшов на конкурс.

газета Наше Життя

Реклама


Популярне

НАМ ПОДОБАЄТЬСЯ