Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Славимо тих, хто дійшов до фіналу!

  27/06/2016     785      Paul    

Отже, наш конкурс знавців історії Товариства «Дата в історії УТОГ» успішно завершено! Висловлюємо щиру подяку тим, хто підтримав нашу ідею і дійшов до фіналу!

 

 

Перш за все, повідомляємо відповіді на запитання фінального туру:

 

 

1. Яка міжнародна подія відбулася в Києві 23—25 травня 2005 року?

 

Саме тоді відбулося засідання Регіонального секретаріату Всесвітньої федерації глухих держав Східної Європи та Середньої Азії. У роботі засідання взяли участь віце-президент ВФГ Томас Хедберг та керівники товариств глухих 11 країн СНД.

 

 

2. Цей важливий захід, організований УТОГ, вперше відбувся у столиці України 9–10 червня 2000 року.

 

У цей день у Культурному центрі УТОГ  відбулася І Всеукраїнська науково-практична конференція «Історія навчання глухих в Україні».

 

 

3. З 1 січня 1956 року відбулися суттєві зміни у принципах господарювання Українського товариства глухих. Які саме?

 

У грудні 1955 року була прийнята постанова президії ЦП УТОГ про перехід з 1 січня 1956 року Українського товариства глухих на повне самофінансування своєї статутної діяльності.

Отже, конкурс завершено й настав час назвати чотирьох найкращих учасників, які практично без помилок дали відповіді на всі запитання конкурсу. Це Т.Г. Щербак (м. Суми), Н.Г. Бєлова з Харкова, І.Л. Ревенко  з м. Кам’янське (Дніпродзержинськ) та М.О. Верко (м. Луцьк). Заслужена нагорода їм — річна передплата на газету «Наше життя» на 2017 рік, яка, до речі, знову виходитиме у наступному році у великому форматі.

З невеличкими помилками надіслали свої відповіді  М.Ф. Олексюк (м. Кам’янець-Подільський), М.І. Лучицька (м. Житомир), І.А. Безпалько (м. Котовськ Одеської області). У якості заохочення їм буде оформлена передплата на нашу газету на 6 місяців 2017 року. 

 

Щиро вітаємо переможців і бажаємо їм подальших успіхів!

 

РЕДАКЦІЯ.

 газета Наше Життя

Славимо тих, хто дійшов до фіналу!

2016-06-27
УТОГ / Конкурси https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2016-01/1454145520_konkurs-data-v-istorii-utog.jpg

Отже, наш конкурс знавців історії Товариства «Дата в історії УТОГ» успішно завершено! Висловлюємо щиру подяку тим, хто підтримав нашу ідею і дійшов до фіналу!

газета Наше Життя