Реєстрація

Наше життя

Нагороди здобували щодня!

14/10/2019     98      Paul

Доробок української дефлімпійської команди, що виступила у складі 18 спортсменів, — 20 медалей: 3 золоті, 13 срібних та 4 бронзових нагороди.

Кожного дня змагань українська дефлімпійська збірна здобувала нагороди! Так, у перший день змагань чемпіонату світу українська збірна виборола нагороди в таких дисциплінах:

• 50 м, батерфляй — 2 місце у М. Режило;
  • 50 м, батерфляй — 3 місце у К. Іваненко;
  • 4 x 200 м, вільний стиль — 2 місце: Д. Тарасенко, Д. Погорєлова, І. Терещенко, М. Режило (попередні запливи: В. Верниба, А. Носова, А. Махник, К. Іваненко).

На другий день — нові нагороди:

• 50 м, вільний стиль — 2 місце у М. Режило;
  • 100 м, брас — 2 місце у О. Коломійця;
  • 200 м, комплексне плавання — 2 місце у І. Терещенко;
  • 4 x 100 м, комплексне плавання — 3 місце: М. Дудник, О. Коломієць, Р. Якубовський, В. Конкін (попередні запливи: Б. Товкач, Д. Хейлік, А. Карниш, І. Зіненко).

На третій день:

• 4 x 100 м, мікс вільний стиль — 2 місце: О. Коломієць, В. Конкін, Д. Тарасенко, М. Режило (попередні запливи: О. Литвиненко, Є. Заулічний, Д. Погорєлова, К. Іваненко);
  • 50 м, брас — 1 місце (світовий рекорд) у М. Режило;
  • 200 м батерфляй — 3 місце у А. Махник;

На четвертий день:

• 200 м, брас — 1 місце у О. Коломійця;
  • 400 м, комплексне плавання — 2 місце у І. Терещенко;
  • 4 x 200 м, вільний стиль — 3 місце: І. Зіненко, М. Дудник, О. Литвиненко, А. Карниш (попередні запливи: В. Конкін, Р. Якубовський, Д. Хейлік, Є. Заулічний).

На п’ятий день:

• 100 м, батерфляй — 1 місце у М. Режило;
  • 4 x 100 м, комплексне плавання — 2 місце: В. Верниба, М. Режило, І. Терещенко, Д. Тарасенко (попередні запливи: А. Носова, А. Махник, К. Іваненко, Д. Погорєлова).

Шостий день (останній день):

• 50 м, брас — 2 місце у О.Коломійця;
  • 100 м, вільний стиль — 2 місце у М. Режило;
  • 4 x 100 м, мікс, комплексне плавання — 2 місце: Б. Товкач, О. Коломієць, М. Режило, Д. Тарасенко (попередні запливи: М. Дудник, А. Махник, І. Терещенко, Д. Хейлік);
  • 4 x 100 м, вільний стиль — 2 місце: В. Конкін, М. Дудник, О. Литвиненко, О. Коломієць (попередні запливи: Є. Заулічний, Р. Якубовський, І. Зіненко, А. Карниш).

Україна посіла 3 місце в неофіційному медальному заліку.

Відомо, що наша технічна база відстає від закордонної, але завдяки підтримці керівників Федерації та «Інваспорту» у проведенні спеціалізованих навчально-тренувальних зборів в Україні та за кордоном, а також адаптаційного збору безпосередньо в Бразилії перед чемпіонатом світу, спортсмени змогли показати гарні результати.

На думку тренерів, особливо відзначились наші провідні спортсмени: Марія Режило, Олексій Коломієць, Ірина Терещенко, Катерина Іваненко та новачка Аніта Махник, які вибороли медалі в індивідуальних програмах. Крім того, також звертаємо увагу на Діану Погорєлову, яка вперше у таких великих змаганнях успішно допомогла виборювати медалі у фіналах естафетних командних змагань.

газета Наше Життя

2019-10-14
Спорт глухих https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2019-09/1569677029_6ae2bfadc8b2.jpg  Національна дефлімпійська збірна команда з плавання успішно завершила змагання на чемпіонаті світу серед глухих спортсменів з цього популярного виду спорту, що з 25 до 31 серпня 2019 проходив у бразильському містечку Сан-Пауло, де взяли участь 225 дефлімпійців з 29 країн світу.