Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Друга перемога «Гарячих голів»!

  22/07/2019     1 514      Paul    

У заключному етапі XII Всеукраїнського конкурсу «Ігри патріотів УТОГ», який відбувся з 29 до 30 червня 2019 року на базі Оздоровчо-реабілітаційного центру «Одіссей» УТОГ, взяли участь 20 команд з різних областей України (крім Тернопільської і Черкаської), а також наші зарубіжні друзі — команда «Nistru» Товариства глухих Республіки Молдова і команда «Цветлін» Гродненського унітарного підприємства Білоруського товариства глухих.


Програма традиційно складалась з наступних конкурсних завдань: «Візитка», «Снайпер», «Естафета», «Ажіотаж», «Конкурс художньої самодіяльності», «Водяна вежа», «Лабіринт», «Вишка-гандикап».
Як і в минулі роки, культурну програму забезпечував Одеський центр культури і дозвілля УТОГ, а організацією й оцінкою конкурсних змагань займалася суддівська бригада на чолі з головним суддею Володимиром Майстренком.

Другий рік поспіль перемогу здобула команда «Гарячі голови» Сумської обласної організації УТОГ. На II місці — команда «Львівські Леви» (з назви зрозуміло, звідки вони), на III місці — команда «Богатирі» Херсонської обласної організації УТОГ.

Більш детально результати подаються в таблиці.
Інформація «НЖ»газета Наше Життя

Друга перемога «Гарячих голів»!

2019-07-22
Спорт глухих https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2019-07/1563552087_p1320354.jpg  У заключному етапі XII Всеукраїнського конкурсу «Ігри патріотів УТОГ», який відбувся з 29 до 30 червня 2019 року на базі Оздоровчо-реабілітаційного центру «Одіссей» УТОГ, взяли участь 20 команд з різних областей України (крім Тернопільської і Черкаської), а також наші зарубіжні друзі — команда «Nistru» Товариства глухих Республіки Молдова і команда «Цветлін» Гродненського унітарного підприємства Білоруського товариства глухих.
газета Наше Життя