Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

До уваги рицарів ордена Каїси — легедарної богині шахів

  01/07/2019     210      Paul    

Нещодавно у Харкові відбулися змагання з шахів серед шахістів з порушення слуху в статусі особової першості України серед чоловіків, жінок та юнацтва. Це змагання передувало першості Європи серед шахістів , яке відбудеться в серпні цього року у Львові.


Згідно з протоколом мандатної комісії до змагання було допущено 34 участника: 2 заслужених майстри спорту, один міжнародний майстер спорту, половина учасників мали звання майстра та кандидата в майстри спорту, один був у званні гросмейстера, решта учасників — шахісти 1–2 розрядів.

Переможцями першості стали: Олексій Філіппських, який набрав 7 очок з 9 можливих і виконав норматив майстра спорту , з чим його й вітаємо. Віце-чемпіоном став майстер спорту Олексій Мусієнко з 6,5 очками, а бронзовим призером — заслужений майстер спорту Микола Глущенко (найстарший за віком учасник змагання).

Підсумкову таблицю результатів можна побачити на сайті СФГУ.

Наші змагання проходили у приміщенні дитячого шахового клубу «Гагарінець», що знаходиться в годині їзди від готелю «Мир», де ми проживали.
Роман КІНАШ,
ветеран шахового спорту, кандидат в майстри спортугазета Наше Життя

До уваги рицарів ордена Каїси — легедарної богині шахів

2019-07-01
Спорт глухих https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2019-07/1561973813_shahmaty.jpg Нещодавно у Харкові відбулися змагання з шахів серед шахістів з порушення слуху в статусі особової першості України серед чоловіків, жінок та юнацтва. Це змагання передувало першості Європи серед шахістів , яке відбудеться в серпні цього року у Львові.
газета Наше Життя