Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

«Ловися, рибко, велика і маленька!»

  22/06/2019     228      Paul    

На річці Інгулець біля села Чкалівка 18–19 травня 2019 р. вдруге проводився відкритий турнір з ловлі риби фідером серед рибалок з інвалідністю зі слуху. Відкрили змагання їх організатор Костянтин Рябиков і автор цих рядків.


У турнірі взяли участь 5 команд — з Кривого Рогу, Дніпра, Каменського, Запоріжжя, Новомосковська. Загальна кількість учасників — 26 осіб.

Головна умова турніру: обов’язкова присутність в команді двох учасників і правильне користування фідером. Турнір тривав 5 годин і складався з 2 турів. Змагання продемонструвало високий рівень підготовки учасників. Після його завершення суддівська колегія та представники команд обговорили підсумки і визначили кращу команду рибалок та кращого рибалку.

Отже, 1 місце посіла команда «Кривбас» із Кривого Рогу (К. Рябиков та В. Кашлюченко), 2 місце — команда «Горняк» (Д. Костенко та П. Ситник), 3 місце — команда «Рудра» (В. Убисський та В. Буренок).

В особистому заліку найбільшу кількість балів здобув Віталій Галич, який і посів 1 місце, Дмитро Костенко — на 2 місці, Костянтин Рябиков — на 3-му. Найбільшу рибу — коропа вагою 410 г виловив Володимир Алейник. Переможці отримали пам’ятні призи, дипломи та медалі.

Ввечері на всіх чекала смачна рибна юшка, приготовлена на вогнищі.

Організатори змагань висловлюють велику подяку спонсору — магазину «Флагман», «Фанатик» та члену комітету з фізичної культури і спорту виконкому міської ради А.М. Ступак — за фінансову допомогу в проведенні заходу та в придбанні нагород.

Запрошуємо всіх охочих взяти участь у змаганнях, які відбудуться наступного року.
Андрій ПАТЕРИЛО,
президент Криворізької міської федерації з фізичної культури і спорту глухихгазета Наше Життя

«Ловися, рибко, велика і маленька!»

2019-06-22
Спорт глухих https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2019-06/1560934161_lovis_rybka1.jpg На річці Інгулець біля села Чкалівка 18–19 травня 2019 р. вдруге проводився відкритий турнір з ловлі риби фідером серед рибалок з інвалідністю зі слуху. Відкрили змагання їх організатор Костянтин Рябиков і автор цих рядків.
газета Наше Життя