Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

У Дніпрі пройшов Кубок з футболу серед команд спортсменів з порушеннями слуху

  13/04/2019     223      Paul    

У Дніпрі відбувся Кубок з футболу (8х8) серед команд спортсменів з порушеннями слуху. 6 квітня на стадіоні «Монтажник» змагалися 6 команд із Запоріжжя, Кривого Рогу, Павлограду та Дніпра. Ці команди буди поділені на 2 групи по 3 команди. І після групових баталій в матчі за третє місце зустрілись «Дніпро» — «Гірник» (Павлоград), в якому боротьби не вийшло — 7:0 за господарями.


А ось у фінальній зустрічі команди «Ветеран» (Дніпро) та «Хортиця» (Запоріжжя) до останніх хвилин тримали інтригу, але вирішити питання щодо найсильнішого в основний час так і не зуміли — 2:2. В серії післяматчових пенальті удача все ж таки усміхнулась господарям - команді з Дніпра, які дотисли суперника в лотереї 3:1. Після закінчення турніру команди та кращі гравці отримали приємні призи та нагороди.


Номінація:
Кращий захисник — А. Огли «Гірник» (Павлоград)
Кращий воротар — І. Мазанко «Ветеран»(Дніпро)
Кращий бомбардир — Ян Дрюченко «Дніпро»(Дніпро) — 6 м’ячів
Кращий гравець — С. Курцев «Хортиця»(Запоріжжя)

Підсумки турніру:
1 місце – «Ветеран» (Дніпро)
2 місце – «Хортиця» (Запоріжжя)
3 місце – «Дніпро» (Дніпро)
4 місце – «Гірник» (Павлоград)
5-6 місце — «Кривбас» (Кривий Ріг), «Каменка» (Запоріж.обл.)
Інформація з сайту ffdo.com.uaгазета Наше Життя

У Дніпрі пройшов Кубок з футболу серед команд спортсменів з порушеннями слуху

2019-04-13
Спорт глухих https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2019-04/1555072644_futbol2_.jpg У Дніпрі відбувся Кубок з футболу (8х8) серед команд спортсменів з порушеннями слуху. 6 квітня на стадіоні «Монтажник» змагалися 6 команд із Запоріжжя, Кривого Рогу, Павлограду та Дніпра. Ці команди буди поділені на 2 групи по 3 команди. І після групових баталій в матчі за третє місце зустрілись «Дніпро» — «Гірник» (Павлоград), в якому боротьби не вийшло — 7:0 за господарями.
газета Наше Життя