Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

У Бахмуті відбувся чемпіонат Донецької області з шахів

  28/03/2019     302      Paul    

З нагоди Міжнародного дня спорту — на благо миру та розвитку, з 17 до 21 березня в м. Бахмут Донецький регіональний центр «Інваспорт» провів чемпіонат області з шахів серед спортсменів з порушенннями зору, слуху та ураженнями опорно-рухового апарату.


Чемпіонат проходив на базі стадіону «Металург» за швейцарською системою. У змаганнях взяли участь 19 спортсменів з 7 команд наступних населених пунктів: Костянтинівка, Бахмут, Слов’янськ, Краматорськ, Покровськ, Маріуполь та Мангушський район.

Призери серед спортсменів з порушеннями слуху захищатимуть честь збірної області на чемпіонаті України, до їх складу потрапили:

І місце – Олексій Філіппських (Краматорськ);
ІІ місце – Кім Єн-Су (Слов’янськ);
ІІІ місце – Сергій Писанний (Бахмут).Олексій Філіппських за підсумками змагань став абсолютним чемпіоном серед спортсменів усіх нозологій та отримав пам’ятний кубок.

Переможці та призери чемпіонату були нагороджені грамотами та медалями. Церемонію нагородження провів начальник ДРЦ «Інваспорт» Костянтин Шевченко.
Інформація Харківської облорганізації УТОГгазета Наше Життя

У Бахмуті відбувся чемпіонат Донецької області з шахів

2019-03-28
Спорт глухих / Відео https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2019-03/1553681746_img-5fd662c0c08a7acf8b2b1b06d2ec1d24-v_.jpg  З нагоди Міжнародного дня спорту — на благо миру та розвитку, з 17 до 21 березня в м. Бахмут Донецький регіональний центр «Інваспорт» провів чемпіонат області з шахів серед спортсменів з порушенннями зору, слуху та ураженнями опорно-рухового апарату.
газета Наше Життя