Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Відбувся перший чемпіонат України з риболовлі

  14/12/2018     579      Paul    

Наш співрозмовник — Іван ЛІСІЦИН, представник СФГУ з риболовного спорту. Він — відомий в столиці та у всій нашій країні ентузіаст цього виду спорту.


— Іване Климентовичу, риболовний спорт не так давно увійшов до складу видів спорту для глухих, хоча насправді люди віддавна займаються риболовлею. До того ж, відсутність слуху абсолютно не заважає займатись ловлею риби як на дозвіллі, так і зі спортивною метою. Як все починалося у Вашій організації?

— Серед глухих було дуже багато тих, хто займається риболовлею. У 2011 році засновано Київський клуб зі спортивної риболовлі «Дніпро». Ми подали заявку на членство у СФГУ, куди нас згодом прийняли.

У період з 2011 до 2017 року в клубі з’явилося ще 10 нових членів — з Києва, Київської, Вінницької, Хмельницької, Харківської, Полтавської, Дніпропетровської, Запорізької, Івано-Франківської, Тернопільської областей.

— Коли Ви очолили цю роботу?

— У 2014 році у Києві вперше відбувся відкритий чемпіонат області, під час якого на загальних зборах мене обрали представником з риболовлі СФГУ.

З 2015 до 2017 року ми провели багато турнірів під егідою СФГУ. Протоколи з цих змагань передавали до СФГУ, щоб згодом можна було мати підстави для проведення чемпіонатів України. Нарешті, після тривалого періоду збору документів, з 9 до 11 жовтня 2018 року було проведено перший чемпіонат України з риболовлі.

— Де відбулися ці важливі змагання і які підсумки чемпіонату? 

— Змагання відбулися на озері Корольок, що у Дарницькому районі Києва. Вони пройшли відмінно, в них взяли участь 60 спортсменів з 11 областей та міст України. На жаль, в останній момент не приїхала команда з Тернополя.

За підсумками всіх трьох турів у командному заліку першою стала команда «Київ-1» (І. Лісіцин, В. Грицаєнко, В. Яровий). На другому місці — команда з Дніпропет­ровської області (В. Коптенко, К. Рябіков, Ю. Сунцов), а на третьому — команда з Харківської області (С. Киданов, Б. Роленко, М. Міщенко).

За підсумками особистого заліку першим став К. Медяник (м. Київ), другим — І. Лісіцин (м. Київ), третім — В. Коптенко (Дніпропетровська область).


— Хто оцінював результати, які показали учасники чемпіонату?

— Змагання судив головний суддя національної категорії Олександр Шевченко, який після змагань відзначив, що був приємно вражений поведінкою спортсменів, організацією змагань та атмосферою. Він пообіцяв, що й надалі буде співпрацювати з нами при проведенні наступних змагань.

— Хто вам допомагав у вирішенні фінансових питань?

— У фінансуванні змагань велику допомогу нам надали СФГУ та Український центр «Інваспорт». Спонсором змагань стала відома марка риболовного спорядження «Фанатік» та її засновник Юрій Петраш.

— Українські рибалки вже брали участь у міжнародних змаганнях?

— Так, з 2013 року ми беремо участь у міжнародних турнірах, перший з яких відбувся у Санкт-Петербурзі, де ми дебютували вдвох з Євгеном Даніловим і одразу посіли перше місце. Потім були турніри у Литві, Латвії, Росії, Данії, Словаччині, Італії, Польщі, Естонії.

На естонському турнірі було проведено збори представників від країн-учасниць, де було вирішено висунути мене делегатом від спортивної риболовлі в ЕDSО задля того, щоб у майбутньому цей вид спорту включили у программу чемпіонатів Європи, світу та Дефлімпійських ігор.

За допомоги СФГУ, 18 жовтня 2018 року ми надали документи в ЕDSО і тепер чекаємо рішення щодо майбутніх чемпіонатів.

Користуючись нагодою, висловлюю подяку СФГУ, головному спонсору — «Фанатіку», головному судді Олександру Шевченку, спортсменам за підтримку і допомогу в організації та проведенні змагань і у підтримці руху зі спортивної риболовлі в Україні.
Инф. «НЖ»газета Наше Життя

Відбувся перший чемпіонат України з риболовлі

2018-12-14
Спорт глухих https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2018-12/1544781067_rybolov2.jpg  Наш співрозмовник — Іван ЛІСІЦИН, представник СФГУ з риболовного спорту. Він — відомий в столиці та у всій нашій країні ентузіаст цього виду спорту.
газета Наше Життя