Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

На турнірі з футзалу у Кривому Розі

  06/12/2018     206      Paul    

У місті Кривий Ріг 9—11 листопада 2018 року вперше проводився Всеукраїнський турнір з футзалу серед команд спортсменів-ветеранів з порушеннями слуху.


Розпочали урочисту подію виступом представника з футболу/футзалу серед ветеранів Спортивної федерації глухих України О.В. Пастушенка, асистента представника з футболу/футзалу серед ветеранів Спортивної федерації глухих України Т.Г. Мазуренка, президента Криворізької міської федерації з фізичної культури і спорту глухих А.М. Патерила та президента Дніпропетровського обласного осередку Спортивної федерації глухих України Д.Є. Миронова.

У перший день участь у турнірі взяли 8 команд — з Києва, Львівської, Одеської, Дніпропетровської, Черкаської, Запорізької, Харківської та Полтавської областей. На початку змагань відбулось жеребкування, відповідно до якого команди-учасниці розподілилися у турнірній таблиці.

Ігри відбувалися за круговою системою в одне коло, їх тривалість — 2 тайми по 20 хвилин кожний. Заміни були необмежені.

На третій день відбулися захопливі зустрічі, під час яких визначилися претенденти на призові місця. У спортзалі було багато вболівальників. Учасники у грі продемонстрували високий рівень фізичної підготовки. За результатами змагань перше місце посіла команда з Одеської області; друге місце — команда із Полтавської області; третє місце — команда Дніпропетровської області.

У кінці змагань суддівська колегія та представники команд обговорили підсумки турніру й визначили кращих воротаря, гравця та бомбардира. У заключній церемонії, крім згаданих вище А.М. Патерила, Т.Г. Мазуренка та Д.Є. Миронова, взяв також участь керівник комітету з фізичної культури і спорту виконкому міської ради О.М. Ступак.

Кращому гравцю Олександру Чаленку з Одеської області, кращому бомбардиру змагань Андрію Савицькому із Дніпропет­ровської області (результат — 11 м’ячів) та кращому воротарю змагань Олександру Бовту з Полтавської області вручили пам’ятні статуетки та дипломи. Капітанам команд також вручили кубки та дипломи за перше, друге та третє місця, а гравці отримали медалі й дипломи.

Висловлюємо щиру подяку: директору ДЮСШ-4 Р.А. Контуру — за надання спортивної зали для проведення міського турніру з міні-футболу; члену комітету з фізичної культури і спорту виконкому міської ради А.М. Ступаку — за фінансову допомогу у придбанні нагород; а також А.М. Патерилу та В.А. Гончаренку — за організацію і підтримку у проведенні змагань; перекладачу Криворізької ТО УТОГ С.М. Вюник — за професійний переклад під час змагань та оглядової екскурсії містом для спорт­сменів-ветеранів з порушеннями слуху з різних областей України, а також волонтеру А.М. Білановій за допомогу у проведенні змагань.

Усі учасники отримали справжнє задоволення від цікавої екскурсії. Всіх охочих запрошуємо взяти участь у змаганнях, які відбудуться у наступному році.


ТАБЛИЦЯ РЕЗУЛЬТАТІВ

Всеукраїнського турніру з футзалу
серед команд спортсменів-ветеранів з поруеннями слуху,
09—11.11.2018 р., м. Кривий Ріг
А. ПАТЕРИЛО, президент Криворізької спортивної федерації глухих, учитель фізкультуригазета Наше Життя

На турнірі з футзалу у Кривому Розі

2018-12-06
Спорт глухих https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2018-12/medium/1543857143_futzal1.jpg  У місті Кривий Ріг 9—11 листопада 2018 року вперше проводився Всеукраїнський турнір з футзалу серед команд спортсменів-ветеранів з порушеннями слуху.
газета Наше Життя