Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Спортивна гордість коледжу

  22/10/2018     206      Admin    
Г.В. Щуцька активно вболівала за своїх вихованців на Дефлімпіаді—2017 в Турції

Фізична культура у Коледжі стала не­від’ємною частиною навчального проце­су, важливим чинником здорового спосо­бу життя, організації змістовного дозвілля, створення умов для всебічного гармонійно­го розвитку студентів. До послуг студентів функціонує спортивний комплекс, а трену­ють їх висококваліфіковані тренери.

А починалося все ще у перші роки навчан­ня студентів з порушеннями слуху. Спортив­ні спеціалісти УТОГ активно залучали їх до участі у спортивних змаганнях з баскетболу, футболу та інших видів спорту. У складі збір­них Києва та України студентська молодь КТЛП успішно брала участь у міських, всеу­країнських, а пізніше — й міжнародних зма­ганнях. Тому невипадково саме в стінах тех­нікуму зробили свої перші кроки відомі нечу­ючі спортсмени. Навчалися тут і засновники Спортивної федерації глухих України — В.П. Сандугей і М.П. Дмитрук. Василь Павлович Сандугей став першим президентом СФГУ і вніс великий вклад у міжнародне визнання українського спорту глухих.

Зараз більшість з колишніх нечуючих сту­дентів, які розпочинали свій спортивний шлях під час навчання у КТЛП, вже стали ве­теранами. Є серед них і ті, хто досі займа­ється спортом. Приміром, президент Київ­ського футбольного клубу «Ветеран», наш колишній випускник М.М. Макуха і сьогодні виходить на поле у складі команди ветера­нів.

Переможці чемпіонату Європи з волейболу у м. Софії, Болгарія, 2012 р.

Нині особливе місце у діяльності Коледжу займає спорт вищих досягнень — на спор­тивній ниві заклад здобув чимало винаго­род в Україні та за кордоном. А досягнення наших нечуючих спортсменів, серед яких багато дефлімпійських чемпіонів, чемпіонів світу, Європи та України, давно вже відомі не тільки за межами навчального закладу, але й за межами України.

З 18 до 30 липня 2017 року в турецькому місті Самсун проходили ХХІІІ літні Дефлім­пійські ігри. У складі національної збірної України виступало 20 студентів та випускників Коледжу, 14 з яких стали чемпіона­ми та призерами Дефлімпіади. Під час Дефлімпійських ігор студентами та випускниками Коледжу було здобуто 12 золотих, 11 срібних та 4 бронзових медалі.

Спортивні досягнення наших студентів відзначені високими державними нагоро­дами: орденами «За мужність» І, ІІ і ІІІ сту­пенів та «За заслуги» ІІІ ступеня.

Волейбольна команда дівчат та хлопців — студентів Коледжу, входить до складу збірної України. Нещодавно в Італії відбув­ся чемпіонат Європи (юніори) з волейболу серед спортсменів з порушеннями слуху, де збірні чоловічої та жіночої команд Укра­їни стали срібними та бронзовими при­зерами. Студентка Коледжу Ю. Чернен­ко здобула бронзову нагороду IV чемпіо­нату Європи з пляжного волейболу серед спортсменів із порушеннями слуху.

На чемпіонаті з волейболу, м. Палермо, Італія, 2018 р.

Влітку у Швеції відбувся 2-й чемпіо­нат Європи U-21 з футболу серед глухих спортсменів. Збірна України посіла 2-е місце. У її складі захищали честь України і нашого закладу студенти Київського ко­леджу легкої промисловості Михайло Карпенко та Василь Дьолог.

Завдячуючи таким вагомим спортивним досягненням студентів з порушеннями слу­ху зростає значимість занять спортом у на­вчальних закладах. Власним прикладом во­ни переконують своїх однолітків у можливості успішного поєднання навчання зі спортив­ною діяльністю. Це дає змогу долучати сту­дентів до лав прихильників здорового спо­собу життя.
О. БИЛІНАгазета Наше Життя

Спортивна гордість коледжу

2018-10-22
Спорт глухих https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2018-10/medium/1540176454_22664101_1963993443841644_916790701_o.jpg

Фізична культура у Коледжі стала не­від’ємною частиною навчального проце­су, важливим чинником здорового спосо­бу життя, організації змістовного дозвілля, створення умов для всебічного гармонійно­го розвитку студентів. До послуг студентів функціонує спортивний комплекс, а трену­ють їх висококваліфіковані тренери.

газета Наше Життя