Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Змагання вдалися на славу

  27/05/2018     680      Admin    

У лекційній залі Херсонського будинку культури глу­хих відбулися міські турніри з шахів, шашок та настіль­ного тенісу серед членів УТОГ, присвячені 85-річчю Українського товариства глухих. Загалом в турнірі взяв участь 41 учасник.

Перед початком турніру згадали історію створен­ня Українського товариства глухих та проведення фіз­культурно-спортивної роботи серед нечуючих на Хер­сонщині в період 1980—1994 років. Зокрема, коли Г.М. Фомін працював інструктором з фізкультури та спорту у 1980—1993 роках, кількість спортивних гуртків при ОБК УТОГ збільшилася з 4 до 11. Було додано волей­бол, баскетбол, вільну та класичну боротьбу, гірський туризм, плавання та спортивне орієнтування. За добре налагоджену роботу у сфері спорту Херсонська облас­на організація УТОГ у 1986, 1987, 1988, 1989 роках була нагороджена Почесною грамотою ЦП УТОГ у змаганнях на звання кращої спортивної федерації УТОГ.

Тож, продовжуючи славні спортивні традиції, розпо­чали спортивні змагання цього року.

У шаховому турнірі за швейцарською системою сер­йозно змагалися 13 учасників. І місце посіла Галина Цаларунга, ІІ місце — Сергій Осадчий, ІІІ місце — Олек­сій Андібура.

У змаганнях з шашок, проведених за «сіткою», взяли участь 15 гостей. Наймолодшим серед учасників став Кирило Камлик (8 років), а найстаршою — Лідія Со­кольська (87 років).

Визначення трьох переможців стало надзвичайно важким завданням, адже майже всі були як на рівних. Однак, І місце посів Віктор Ніколаєвський, ІІ місце — Олена Гуд, ІІІ місце — Тетяна Беляєва.

На чолі з тренером з настільного тенісу О.Л. Лободою проведено змагання у спортивному залі. Учасники, які прибули на особисті змагання, а їх було двадцять од­на особа, розподілилися у 2-х підгрупах — жіноча та чо­ловіча. За підсумками насиченого ігрового дня призові місця в особистому заліку розподілилися так:

  • І місце — Сергій Савченко і Тамара Шелудько;
  • ІІ місце — Дмитро Паламарчук і Тетяна Паламарчук;
  • ІІІ місце — Віктор Карло та Світлана Ніколаєвська.

Всі переможці змагань отримали грамоти і призи.

Хочемо висловити дуже велику подяку Ірині Присяж­нюк, яка була організатором та суддею турніру з шахів, та Олегу Лободі за його наполегливу роботу протягом усіх заходів.

Наприкінці було оголошено вечір відпочинку з друж­німи бесідами за гарячим чаєм з солодощами.

Турніри та вечір відпочинку вдалися на славу.
Інформація Херсонської ТО УТОГ
газета Наше Життя

Змагання вдалися на славу

2018-05-27
Спорт глухих https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2018-05/medium/1527144390_20180320_130536.jpg

У лекційній залі Херсонського будинку культури глу­хих відбулися міські турніри з шахів, шашок та настіль­ного тенісу серед членів УТОГ, присвячені 85-річчю Українського товариства глухих. Загалом в турнірі взяв участь 41 учасник.

газета Наше Життя