Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

«Мама, Тато і Я — спортивна сім’я»

  23/11/2017     601      Admin    

Під такою назвою 22 жовтня, в рамках заходів до Міжнародного тижня глухих, в Ужгородській загаль­ноосвітній школі-інтернаті І—ІІІ ст. для глухих дітей відбулася розважально-ігрова програма. Провели цей цікавий захід культорганізатор Ужгородського БК УТОГ О. Токач і члени Молодіжної ради Закарпатської облорганізації УТОГ В. Шевчук та В. Калинич.У минулі роки розважально-ігрова програма відбу­валася на спортивному майданчику школи, а в цьо­му році, у зв’язку з погодними умовами, її провели у спортивному залі цього навчального закладу.

У змаганнях взяли участь 4 родини членів Ужгород­ської ТО УТОГ — Марущаки, Шімони, Куцини та Худо­біни. Загальна чисельність учасників — 12 осіб.

Цікаві конкурси, естафети та інші завдання сподоба­лися як батькам, так і дітям.

У результаті напружених змагань, після підбиття підсумків, призові місця були розподілені наступним чином :

  • 1 місце — команда «Веселка» (сім’я Куциних);
  • 2 місце — команда «Сімейна любов» (сім’я Худобі­них);
  • 3 місце — команда «Космос» (сім’я Марущаків);
  • 4 місце — команда «Дружба» (сім’я ШімонІв).

Усі команди-учасниці були нагороджені грамотами та медалями відповідних ступенів, а найменші чле­ни команд — діти — отримали цінні подарунки та інші призи (зошити, олівці, фломастери, альбоми для ма­лювання).

Інформація Закарпатської обласної організації УТОГгазета Наше Життя

«Мама, Тато і Я — спортивна сім’я»

2017-11-23
Спорт глухих https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2017-11/medium/1510915712_estvfet_.jpg

Під такою назвою 22 жовтня, в рамках заходів до Міжнародного тижня глухих, в Ужгородській загаль­ноосвітній школі-інтернаті І—ІІІ ст. для глухих дітей відбулася розважально-ігрова програма. Провели цей цікавий захід культорганізатор Ужгородського БК УТОГ О. Токач і члени Молодіжної ради Закарпатської облорганізації УТОГ В. Шевчук та В. Калинич.

газета Наше Життя