Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Спорт — запорука здоров’я

  07/10/2017     1 349      Admin    
Перекладач п/о УТОГ Л. І. Овсяннікова завжди поряд з командою нечуючих спортсменів

Щорічно міські cпартакіади згуртовують людей з ін­валідністю. На цих змаганнях представники різних ор­ганізацій, у тому числі й команда УТОГ, зустрічаються і як спортивні суперники, і як давні друзі. Й у цьому році міська Спартакіада для інвалідів підтвердила це.
Поряд з учасниками з Товариства інвалідів, організа­ції дітей з інвалідністю «Надія», Центру реабілітації не­чуючі спортсмени досягли хороших результатів: в бігу на 60 метрів найкращі результати у Павла Дружиніна, Сергія Матюхіна, Петра Бойчука, у змаганнях з дартсу гарно виступив Сергій Корнєв, у тенісних турнірах кра­щим став Андрій Гоцуляк. Всі вони — працівники Дро­гобицького меблевого підприємства «Карпати» УТОГ.
Попереду — відбір на обласні змагання у м. Черво­нограді, який проводить комітет з фізичної культури і спорту (керівник О. Соломчак).

Інформація Дрогобицького МП «Карпати» УТОГ


газета Наше Життя

Спорт — запорука здоров’я

2017-10-07
Спорт глухих https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2017-10/medium/1507038217_p_20170815_125817_hdr.jpg

Щорічно міські cпартакіади згуртовують людей з інвалідністю. На цих змаганнях представники різних організацій, у тому числі й команда УТОГ, зустрічаються і як спортивні суперники, і як давні друзі. Й у цьому році міська Спартакіада для інвалідів підтвердила це.

газета Наше Життя

Реклама


Популярне

НАМ ПОДОБАЄТЬСЯ