Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Спортивне студентство Миколаївщини

  14/08/2017     591      Paul    

Як показав дванадцятирічний досвід навчання студентів з інвалідністю в Миколаївському міжрегіональному університеті розвитку людини ВНЗ «Україна», цей процес передбачає взаємну адаптацію обох сторін. За цей період Університет підготував понад 25 нечуючих студентів, а сьогодні їх тут навчається 15.

 

Серед них — футболісти миколаївської футбольної команди «Мілан» Д. Бодачов, А. Онищенко, Б. Кусковальський, С. Коноваленко, Д. Галан, тренери команди «Мілан» — О. Карабак, О. Чаленко.

Отже, діяльність Миколаївського міжрегіонального університету розвитку людини ВНЗ «Україна» спрямована на забезпечення соціалізації студентів з особливими потребами, зокрема їх соціально-побутову, соціально-культурну та соціально-трудову адаптацію, подолання соціальної ізоляції, сприяння збереженню і підвищенню їх соціального статусу, залучення до всіх сфер суспільного життя.

 

В. Корепанов — студент 3 курсу Університету «Україна» за спеціальністю «Комерційна діяльність». Він є дефлімпійським чемпіоном 2009 року та багаторазовим чемпіоном України з греко-римської та вільної боротьби.

 

О. Чаленко — багаторазовий чемпіон України та Європи з футболу, кращий футболіст Європи 2011 року. Є студентом Університету «Україна» — навчається на магістратурі зі спеціальності «Фізична реабілітація».

 

Ю. Павленко — спортсменка з тхеквондо серед нечуючих. Увійшла до складу національної збірної України з цього виду спорту серед спортсменів з порушеннями слуху.

Юлія — володарка чорного поясу 1 дан, кандидат в майстри спорту України, чемпіонка України, багаторазовий призер всеукраїнських та міжнародних змагань. Навчається в магістратурі Університету «Україна» зі спеціальності «Фізична реабілітація».

 

В. Натальчук —  студент магістратури зі спеціальності «Фізична реабілітація». Він — володар численних медалей, грамот, дипломів, кубків у плаванні.

Україна високо оцінила його перемоги. Володимиру в 2005 році призначена стипендія Президента. Він представлений до вищої нагороди в спорті — звання «Заслужений майстер спорту міжнародного класу».

Національний олімпійський комітет України на Всеукраїнській урочистій церемонії «Герої спортивного року — 2007» переможцем у номінації «Сильні духом» (паралімпійські види спорту) назвав В. Натальчука. Його визнали кращим спорт­сменом світу.

 

О. Карабак є студентом 5 курсу (спеціаліст) ММІРЛ ВНЗ ВМУРЛ «Україна». Миколаївський спортивний осередок на чолі з ним постійно займається організацією та проведенням спортивних змагань серед нечуючих з шахів та шашок, футболу та інших розважально-спортивних заходів. У 2016 році заснував футбольну команду «Мілан» серед нечуючих в складі 11 осіб з вадами слуху. За ініціативи О. Карабака 5 осіб з цієї команди з 2016 року є студентами 2 курсу Університету «Україна» зі спеціальності «Фінанси і кредит».

 

О. Звірський навчається за спеціальністю «Комерційна діяльність». Він — голова первинної організації Заводського району Миколаївської ТО УТОГ, активний учасник спортивних змагань, культурно-масових заходів ОБК УТОГ та Миколаївської ТО УТОГ.

 

Т. МИСНІКОВА,
перекладач вищої категорії Миколаївської ТО УТОГгазета Наше Життя

Спортивне студентство Миколаївщини

2017-08-14
Спорт глухих https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2017-08/1502366219_natalchuk.jpg

Як показав дванадцятирічний досвід навчання студентів з інвалідністю в Миколаївському міжрегіональному університеті розвитку людини ВНЗ «Україна», цей процес передбачає взаємну адаптацію обох сторін. За цей період Університет підготував понад 25 нечуючих студентів, а сьогодні їх тут навчається 15.

газета Наше Життя