Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя
  •    ▹ Дефлімпійці України з тріумфом виступили на ХХІІІ літніх Дефлімпійських іграх у Туреччині  

Дефлімпійці України з тріумфом виступили на ХХІІІ літніх Дефлімпійських іграх у Туреччині

  07/08/2017     1 009      Paul    

Найвизначнішою подією протягом місяця, поки редакція нашої газети перебувала у відпустці, стали, безумовно, ХХІІІ літні Дефлімпійські ігри, які тривали з 18 до 30 липня 2017 року у Самсуні (Туреччина). У цих змаганнях світового рівня взяли участь понад 3500 спортсменів з порушеннями слуху із 97 країн світу, що вели боротьбу за 221 комплект нагород у 21 виді спорту.

 

Українська національна дефлімпійська збірна команда була однією з найчисельніших — 217 спортсменів у 16 видах спорту (у порівнянні з Дефлімпійськими іграми 2013 року вона теж збільшилася — тоді від України взяв участь 191 спортсмен у 16 видах спорту). 

Наші спортсмени за підсумками участі у Дефлімпійських  іграх 2017 року вибороли 99 медалей: 21 золоту, 42 срібні, 36 бронзових у 15 видах спорту (без медалей залишився тільки бадмінтон) та забезпечили впевнене друге загальнокомандне місце серед країн-учасниць. Отже, у Туреччині покращено  результат Дефлімпійських ігор 2013 року у медальному заліку, адже на попередніх іграх українські дефлімпійці здобули 88 медалей: 21 золота, 30 срібних та 37 бронзових.

Додамо, що у загальнокомандному заліку мало хто зміг скласти конкуренцію нашим землякам, які попри все зберегли за собою другу світову позицію. На першому місці — команда Росії, на третьому — команда Кореї, четвертою цьогоріч стала команда володарки Ігор — Туреччини. 

За видами спорту українські команди з  пляжного волейболу та карате посіли І місце серед країн — учасниць Дефлімпіади, із дзюдо та спортивного орієнтування — ІІ місце, а ІІІ місце — серед команд з вільної боротьби, боулінгу, волейболу, настільного тенісу та кульової стрільби. 

Таким чином, команди  у 10 видах спорту з 16 представлених українськими спор­т­сменами, увійшли до трійки країн-лідерів світового дефлімпійського  спорту.

 

До того ж, український баскетбол — на 4 місці, греко-римська боротьба — на 5 місці, легка атлетика — на 6 місці, плавання — на 8 місці серед країн-учасниць. Це теж дуже красномовний результат.

Із 217 наших дефлімпійців переважна більшість — 146 українських спортсменів (67,28%) у 15 видах спорту вибороли дефлімпійські нагороди.

Найбільше золотих нагород здобули наші земляки у карате — 6 медалей; дзюдо — 5; спортивному орієнтуванні — 3, кульовій стрільбі — 2; пляжному волейболі — 2 (це максимальна кількість нагород у цьому виді спорту!).

Срібних нагород було на 12 більше, ніж на попередніх Іграх у Софії: найбільша кількість срібних медалей у спортсменів у легкій атлетиці — 11, плаванні — 8, карате — 5, спортивному орієнтуванні — 4.

 

Найбільше бронзи здобули нечуючі українці у плаванні — 9, дзюдо — 7, по 4 — у карате та легкій атлетиці.

Чемпіонами Дефлімпіади­2017 українці стали в 8 видах спорту з 21, які були представлені в Самсуні:

— Дмитро Вишинський — легка атлетика, 100 метрів;

—  Анна Затилкіна — Раїса Рилова — пляжний волейбол;

— Микола Цапкаленко, Антон Кошкаров — пляжний волейбол;

— Алла Дяченко, Катерина Ковальчук, Дарина Величко — боулінг, тріо;

— Анна Шостак — дзюдо, 52 кг;

— Катерина Авдєєва — дзюдо, 57 кг;

— Катерина Шепелюк — дзюдо, 63 кг;

— Дмитро Шеретов — дзюдо, 73 кг;

— Катерина Авдєєва, Ксенія Довбищук, Марія Корнійчук, Оксана Кравченко, Марина Погорєлова, Катерина Шепелюк, Анна Шостак — дзюдо, командні змагання;

— Віта Гаврилова — карате, куміте, 55 кг;

— Карина Янчук — карате, куміте, 61 кг;

— Інна Мажара — карате, куміте, 68 кг;

— Карина Янчук — карате, Kumite Open;

— Віта Гаврилова, Марина Губанова, Карина Янчук, Інна Мажара — карате, куміте, командні змагання;

— Максим Беленок, Олександр Махно, Володимир Махно, В’ячеслав Новиков, Олександр Третяк — карате, куміте, командні змагання;

— Яна Мельник — спортивне орієнтування, довга дистанція;

— Ганна Федосєєва — спортивне орієнтування, середня дистанція;

— Яна Мельник, Олександр Санькін, Дмитро Плахотнік, Ганна Федосєєва — спортивне орієнтування, мікст, спринт, передача;

— Олександр Костик — кульова стрільба, стрільба з пневматичної гвинтівки з 10 метрів;

— Олександр Колодій — кульова стрільба, швидкісна стрільба з малокаліберного пістолета з 25 метрів;

— Сергій Мінченко — вільна боротьба, 125 кг.

 

Найбільшу кількість золота — 3 медалі — здобула Карина Янчук у змаганнях з карате; 5 медалей — у Ганни Федосєєвої — 2 золотих, 2 срібних та 1 бронзова; 5 медалей в здобутку Інни Мажари — 2 золоті, 1 срібна та 2 бронзових в карате; в плаванні у Марії Режило — 8 медалей: 3 срібних та 5 бронзових та у Ірини Терещенко — теж 8 медалей: 4 срібних та 4 бронзових.

 

Дефлімпійський рекорд встановив у кульовій стрільбі Олександр Костик, покращивши свій же попередній світовий рекорд.

Щиро вітаємо наших спортсменів з успішним виступом на Іграх у Самсуні! Так тримати!

 ХХІІІ Дефлімпійські ігри завершено — вони вже стали історією, а наступна, XXIV Дефлімпіада відбудеться 2021 року.

До нових перемог на світових спортивних аренах!

 

За повідомленнями ЗМІгазета Наше Життя

Дефлімпійці України з тріумфом виступили на ХХІІІ літніх Дефлімпійських іграх у Туреччині

2017-08-07
Спорт глухих https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2017-08/1501843511_plavanie1.jpg

Найвизначнішою подією протягом місяця, поки редакція нашої газети перебувала у відпустці, стали, безумовно, ХХІІІ літні Дефлімпійські ігри, які тривали з 18 до 30 липня 2017 року у Самсуні (Туреччина). У цих змаганнях світового рівня взяли участь понад 3500 спортсменів з порушеннями слуху із 97 країн світу, що вели боротьбу за 221 комплект нагород у 21 виді спорту.

газета Наше Життя