Реєстрація

Наше життя

Ветерани-волейболісти повернулися з Естонії з перемогою

28/11/2015     1 719      Paul

23—24 жовтня 2015 року, у столиці Естонії — Таллінні, відбувся Міжнародний турнір ветеранів з волейболу серед спортсменів з порушеннями слуху.

Україну на цих змаганнях серед чоловіків представляли спортсмени з Житомира, а саме: Р. Будзінський, В. Розбицький, О. Помінчук, Л. Дейнека, Р. Бондарчук, Г. Пивоваров, В. Гоменюк та керівник В. Дем’янчук. На жіночих волейбольних змаганнях Україну представляли спортсменки з команди «Київ»: О. Нашивочнікова, Н. Храмцова, Т. Ярошевська, І. Дергунова, Ю. Солярчук, Н. Копанова, О. Пономарьова, під керівництвом А. Лайла.

На турнір серед чоловіків прибуло 6 команд: від України — «Житомир», від Білорусі — «Мінськ», від Росії — дві команди: «Москва» та «Санкт­Петербург», від Литви — «Вільнюс» та від Естонії — «Таллінн».

Команда «Житомир» виграла у команд «Мінськ» та «Таллінн» з рахунком 2:0. У півфіналі наші волейболісти зустрілися з москвичами та перемогли їх з рахунком 2:0, а у фіналі з таким же рахунком одержали перемогу над командою «Мінськ».

У змаганнях серед жінок також брали участь 6 команд: від України — «Київ», від Білорусі — «Мінськ», від Росії — дві команди: «Московська область» та «Санкт­-Петербург», від Литви — «Вільнюс» та від Естонії — «Таллінн».

Жіноча команда «Київ» у цьому турнірі посіла друге місце. У фіналі наші дів­чата програли білоруській команді з рахунком 0:2.

Отже, наші волейболісти привезли до Житомира кубок міжнародного турніру. Спортсмени, які брали у ньому участь, приклали максимум зусиль, щоб почути у фіналі Гімн України, відчути гордість за нашу країну та ще раз підтвердити свою майстерність, професіоналізм і пат­ріотизм.