Футбол — улюблена гра
Уже вп’яте проводяться змагання з міні-футболу серед глухих у Кривому Розі. 28 лютого та 1 березня 2015 року відбувся відкритий міський турнір серед інвалідів з порушеннями слуху, присвячений Року спорту та здорового способу життя.
На початку змагань, у церемонії відкриття, виступили: член комітету з фізичної культури і спорту виконкому міської ради І.І. Коваленко та автор цієї замітки — президент Криворізької міської федерації з фізичної культури і спорту глухих.
У турнірі взяли участь 7 команд: 3 команди — з Кривого Рогу, по одній — з Дніпродзержинська, Черкас, Запоріжжя, Кременчука. На початку змагань відбулося жеребкування, відповідно до якого команди-учасниці й розташувались у таблиці.
У перший день відбулися відбіркові ігри. Вони проходили за круговою системою в одне коло, їх тривалість — 2 тайми по 15 хвилин кожен. Заміни були необмежені.
А на другий день відбулися захоплюючі зустрічі, у яких визначилися претенденти на призові місця. В спортзалі було багато вболівальників. Ігри продемонстрували високий рівень фізичної підготовки учасників.
Результат такий: 1 місце посіла команда «Кременчук»; 2 місце — команда «Кривбас — 1» під керівництвом Ю. Євтущенка; 3 місце — команда «Кривбас — 2» під керівництвом В. Гончаренка.
Таблиця результатів
Відкритого чемпіонату міського турніру з міні-футболу серед спортсменів з порушеннями слуху, м. Кривий Ріг, 28 лютого та 1 березня 2015 р.
1 березня 2015 р.
А1—Б2 Кременчук — Черкаси 3:2
Б1—А2 Кривбас-1 — Кривбас-2 5:3
За 7—8 місце Юніор Кривбасу — Кіровоград +:-
За 5—6 місце Запоріжжя — Дніпродзержинськ 11:5
За 3—4 місце Кривбас-2 — Черкаси 6:1
Финал Кременчук — Кривбас-1 3:7
На завершення змагань суддівська колегія та представники команд обговорили підсумки турніру і визначили кращих — воротаря, гравця та бомбардира.
У заключній церемонії взяли участь керівники комітету з фізичної культури і спорту виконкому міської ради, президент Криворізької міської федерації з фізичної культури і спорту глухих. Вони вручили пам’ятні статуетки та дипломи: кращому гравцеві — Ярославу Насову із Кривого Рогу, кращому бомбардиру змагань — Андрію Дмитрієву із Запоріжжя (його результат — 16 м’ячів) та кращому воротарю змагань — Олексію Вознюку з Кременчука. Капітанам команд також були вручені кубки та дипломи за перше, друге та третє місця, а гравці отримали медалі й дипломи.
Організатори змагань висловлюють подяку директору ДЮСШ № 4 Р.А. Контуру — за надання спортивної зали для проведення міського турніру з міні-футболу, а члену комітету з фізичної культури і спорту виконкому міської ради І.І. Коваленку та А.М. Ступаку — за фінансову допомогу в придбанні нагород. Усі дякують також за взаєморозуміння і підтримку у проведенні змагань їх організаторам, а також перекладачу жестової мови — Ані Білановій.
Усіх бажаючих запрошуємо взяти участь у змаганнях, які відбудуться у наступному році.
А. ПАТЕРИЛО, президент Криворізької міської федерації з фізкультури та спорту глухих.
СХОЖІ НОВИНИ





