Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Ще кілька кроків до доступності…

  26/12/2014     603      Paul    

Красень-стадіон наче чекав цієї зустрічі 2 грудня, коли до нього завітали вболівальники з особливими потребами. Це був благочинний захід для інвалідів. Завдяки заступнику директора НСК «Олімпійський» В. Анісімову, який був їхнім гідом, вони побачили тут багато цікавого: і футбольне поле, і роздягальні для команд, і тренерські місця, і гарний внутрішній дворик, і музей історії спорткомплексу, і ще багато різних цікавих куточків цієї унікальної спортивної споруди.

 

 

 

 

 

Від щирого серця дякували вболівальники за можливість побувати на цій захоплюючій екскурсії, адже це ще один крок до доступності НСК «Олімпійський» для людей з особливими потребами.

Між іншим, на НСК продовжується супровід жестовою мовою післяматчевих прес-конференцій. На одній з них побувала кореспондент нашої газети Марія Андрієнко і мала можливість жестами поцікавитись у Сергія Реброва про подальші плани команди. Переклад прес-конференції здійснював Ігор Бондаренко.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вже кілька разів протягом останнього часу наша газета давала на своєму сайті оголошення про те, що вболівальників з інвалідністю чекають на матчах київської команди. Квитки для них і для супроводжуючої їх особи — безкоштовні.

 

 

 

Більш детальна інформація — на сайтах:

https://www.facebook.com/parafanfcdk

https://vk.com/parafanclub_fcdk parafanclub.fcdk@gmail.com.

 

Координатор Парафан-клубу ФК Динамо (Київ) — Владислав Платоненко:

https://www.facebook.com/platonenko

https://vk.com/platonenko_vladyslav

Інформація «НЖ».

Фото П. МОРГУНОВА.газета Наше Життя

Ще кілька кроків до доступності…

2014-12-26
Спорт глухих https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2014-12/1419410421_dsc_2417_.jpg

Красень-стадіон наче чекав цієї зустрічі 2 грудня, коли до нього завітали вболівальники з особливими потребами. Це був благочинний захід для інвалідів. Завдяки заступнику директора НСК «Олімпійський» В. Анісімову, який був їхнім гідом, вони побачили тут багато цікавого: і футбольне поле, і роздягальні для команд, і тренерські місця, і гарний внутрішній дворик, і музей історії спорткомплексу, і ще багато різних цікавих куточків цієї унікальної спортивної споруди.

газета Наше Життя