Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Здоровья, благополучия, мира в Новом году!

  22/01/2019     5 585      Paul    

Дорогие сотрудники и читатели газеты «Наше життя»!

От всей души поздравляю вас всех с наступившим 2019 годом! Уходящий год запомнился 85-летним юбилеем нашего Общества.

Желаю, чтобы газета продолжала радовать своими материалами и дальше поддерживала культурную жизнь Общества. То, что делает «НЖ» в этом направлении, так важно для всех нас!

Благодаря отличной работе коллектива и актива, мы получаем развернутую информацию о событиях в мире, стране и в УТОГ. Для меня еще важно узнавать, что происходит в ветеранских организациях Общества. И ваша газета полностью удовлетворяет этот интерес.

Здоровья, благополучия, мира вам в Новом году!

Нина БЕЛОВА,
председатель Харьковского областного совета ветеранов войны и труда, Почетный член УТОГ

Прощавай, «НЖ»? Здрастуй, «НЖ»!

Нещодавно один з наших багаторічних позаштатних авторів прислав до газети «крик душі»:

«Сумно на душі, невесело. Відійшла від нас люба, мила «НЖ»… Вона приходила до нас щотижня протягом 50 років. Прощальний уклін тобі, «НЖ», ти була для мене найліпшим другом, тепер у думках тебе навіщатиму, наша щира, добра газето!»

Мов ножем по серцю, різонули нас ці слова… Але чи не зарано ми ховаємо «НЖ»? Адже наша газета й надалі виходитиме — не так часто, в іншому форматі, але все ж житиме і, як і раніше, приходитиме до вас з новинами зі світу глухих, зі світлинами ваших давніх друзів, з віршами глухих поетів і розповідями про долі людей, яким судилося долати (і подолати!) світ тиші, що обступив щільним колом, але не згасив іск­ру таланту та жадобу до життя.

Наступний номер газети у журнальному форматі планується випустити 25 січня 2019 року.

Тому не прощаємося з вами, дорогі наші читачі, а кажемо з оптимізмом і надією на краще: «До нових зустрічей у майбутньому! Чекаємо ваших листів, нарисів, розповідей!» Адже саме ви є творцями нашої газети і без вас їй точно не жити. Тому якщо вам справді не байдуже, чи існуватиме вона далі — пишіть, беріть участь у конкурсах на її сторінках, передплачуйте її!

І, звичайно, нагадуємо, що якщо ви не встигли передплатити «НЖ» на 2019 рік, це можна зробити і в наступному році, а оформивши передплату у січні чи у будь­якому іншому місяці, ви зможете отримувати її з наступного місяця.




Инф. «НЖ»



газета Наше Життя

Здоровья, благополучия, мира в Новом году!

2019-01-22
Святковий настрій https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2019-01/1548089771_zhurnal_.jpg
От всей души поздравляю вас всех с наступившим 2019 годом! Уходящий год запомнился 85-летним юбилеем нашего Общества.
газета Наше Життя

Реклама


Популярне

НАМ ПОДОБАЄТЬСЯ