Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Відшумів ювілей на печерських схилах

  20/10/2018     1 338      Admin    

12 жовтня 2018 року… День, до якого так довго готувалися і чекали з великим хвилю­ванням, проминув швидко, залишивши не­забутні спогади і неповторне відчуття особливої, важливої для всіх нас дати.

Поза всяким сумнівом, зустріч випускників — одна з найбільш хвилюючих подій у жит­ті кожного. А що можна казати, коли зустрі­чаються разом не лише випускники одного класу чи групи, а представники кількох поко­лінь нечуючих студентів, які навчалися у Ки­ївському коледжі легкої промисловості про­тягом 60 років! Це справді бентежить і спо­гадами, й емоціями, і неповторною атмос­ферою родинного свята, на якому колишніх студентів вітали два рівноправних багато­річних партнери — сам навчальний заклад і УТОГ. І ця співпраця протягом шести деся­тиліть дала свої чудові результати, про які з гордістю розповідали випускники у своїх спогадах, а гості з керівних та споріднених організацій підкреслювали у своїх привітан­нях і промовах.

Гостинні господарі з Київського коледжу легкої промисловості продумали все до дрібниць, починаючи від юних волонтерів бі­ля входу і закінчуючи спеціально виготовле­ним подарунковим ювілейним печивом, яке вручали гостям.

Урочистості розпочалися Гімном Укра­їни у неперевершеному виконанні артис­тів театру міміки та жесту «Райдуга» і при­вітальним виступом директора ККЛП Ганни Щуцької, яка звернулася до всіх жестовою мовою.

Серед численних гостей особлива увага була звернена на тих, хто прийшов на нав­чання до тодішнього Київського технікуму легкої промисловості 60 років тому. З тієї першої групи були присутні лише двоє — Во­лодимир Криволапов та Жанна Коваленко, які виступили на урочистостях, поділившись спогадами про роки навчання.

Голова УТОГ Ірина Чепчина у своїй промо­ві підкреслила велике значення навчального закладу для підготовки висококваліфікова­них кадрів для Українського товариства глу­хих. Вона вручила колективу Коледжу подяку Українського товариства глухих, директору ККЛП Ганні Щуцькій — відомчу відзнаку УТОГ «За заслуги», викладачам і перекладачам Коледжу — почесні грамоти ЦП УТОГ, а на­вчальному закладу — комп’ютерну техніку.

Особлива гордість ККЛП — високі спор­тивні досягнення його студентів і випускни­ків. Для здобуття таких неперевершених ре­зультатів тут створені всі умови. Про це на­голосив у своєму виступі президент СФГУ Леонід Касіцький, який також відзначив на­городами спортивних спеціалістів і спортсменів Коледжу.

Програма урочистого заходу передбача­ла не лише незмінні привітальні промови і вручення відзнак працівникам Київського коледжу легкої промисловості, а й висту­пи артистів театру «Райдуга» і самодіяль­них артистів з-поміж талановитих студентів і викладачів Коледжу, демонстрацію цікавих слайдів з історії цього уславленого навчаль­ного закладу, а найголовніше — виступи йо­го випускників зі словами пошани і вдячності своїй альма-матер.

Завершилися урочистості Гімном Коледжу, у якому є такі слова:

«В далеких тридцятих на світ ти з’явився,
Зростав із людських небайдужих сердець.
З УТОГОМ міцною ти дружбою злився,
Це щирості й віри чудовий взірець.

Бажаємо коледжу ми процвітання!
І світле майбутнє на тисячу літ.
Сьогодні ведеш нас стежками зростання,
А завтра покличеш у творчий політ».

Інф. «НЖ»газета Наше Життя

Відшумів ювілей на печерських схилах

2018-10-20
Святковий настрій https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2018-10/medium/1539954813_dsc_2255.jpg

12 жовтня 2018 року… День, до якого так довго готувалися і чекали з великим хвилю­ванням, проминув швидко, залишивши не­забутні спогади і неповторне відчуття особливої, важливої для всіх нас дати.

газета Наше Життя

Реклама


Популярне

НАМ ПОДОБАЄТЬСЯ