Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Свято масляної вдалося!

  23/03/2018     672      Admin    

Масляна символізує проводи зи­ми та зустріч з весною. Це свято не закріплене за певним днем на ка­лендарі, воно відзначається протя­гом останнього тижня перед Вели­ким постом.

Сумська територіальна організа­ція УТОГ разом з обласною радою ветеранів організували свято для пенсіонерів та ветеранів 15 лютого.

Звичайно ж, основною традицією Масляної є приготування млинців та частування ними. На столах бу­ли млинці з сиром, м’ясом, духмя­ний чай із самовару, домашні сма­колики. Вважається, що з кожним з’їденим млинцем людина отримує частину тепла і світла сонця, тож млинці були з’їдені до останнього.Після того, як всі присутні насо­лодилися млинцями, розпочали­ся цікаві ігри від Будинку культури УТОГ, в яких взяли участь ветерани і пенсіонери. Всі залишилися задо­волені. Свято вдалося.
Інформація Сумської обласної організації УТОГ
і обласної ради ветеранів УТОГ
газета Наше Життя

Свято масляної вдалося!

2018-03-23
Святковий настрій https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2018-03/medium/1521619031_img_2029.jpg

Масляна символізує проводи зи­ми та зустріч з весною. Це свято не закріплене за певним днем на ка­лендарі, воно відзначається протя­гом останнього тижня перед Вели­ким постом. Сумська територіальна організа­ція УТОГ разом з обласною радою ветеранів організували свято для пенсіонерів та ветеранів 15 лютого.

газета Наше Життя

Реклама


Популярне

НАМ ПОДОБАЄТЬСЯ