Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

​До Міжнародного дня людей з інвалідністю

  04/12/2017     996      Admin    

3 грудня в усьому світі відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю. Це справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов'язок перед співвітчизниками, що потребують підтримки.

Тема людей з особливими потребами для Київського коледжу легкої промисловості завжди була, є і буде надзвичайно актуальною. Адже з 1958 року наш заклад працює над проблемами навчання та виховання студентів з порушеннями слуху. За 60 років підготовлено майже півтори тисячі кваліфікованих спеціалістів для галузі легкої промисловості, які у своїй більшості адаптовані до життєвого середовища, плідно працюють за фахом. Так, наприклад, випуск молодших спеціалістів з числа глухих за 1976-2016 рр. за різними спеціальностями склав близько 700 осіб. Зараз у стінах коледжу навчається близько 120 студентів з порушеннями слуху.

Робота з навчання та виховання слабочуючих та нечуючих студентів є одним із пріоритетних напрямків діяльності коледжу. Інклюзивна освіта в закладі передбачає навчання нечуючої молоді у колективі чуючих однолітків, а в цьому році нечуючі першокурсники навчаються в групі разом з чуючими студентами. Така практика позитивно впливає на навчальний процес, студенти, які чують, з успіхом оволодівають жестовою мовою, що сприяє безбар’єрному спілкуванню.

Коледж пишається своїми випускниками і студентами з числа нечуючих. За ці роки путівку у доросле професійне життя отримала ціла плеяда висококласних фахівців, талановитих людей – видатних спортсменів, серед яких багато зірок міжнародного рівня, художників, архітекторів, журналістів, керівників підприємств.

Київський коледж легкої промисловості плідно співпрацює з Українським товариством глухих. Згідно з тристоронньою угодою «УТОГ-Студент-Коледж» молодь з порушеннями слуху має можливість проходження практики і перспективу працевлаштування на кращих підприємствах УТОГ.

Останнім часом для студентів спеціальності «Швейне виробництво» практикується паралельне практичне навчання на швейному підприємстві УТОГ та теоретичне у коледжі — актуальне сьогодні дуальне навчання.

У коледжі велика увага приділяється не лише навчанню, заклад переймається питаннями виховання, побуту, культурного відпочинку своїх вихованців. Також невід’ємною частиною діяльності навчального закладу є міжнародне співробітництво, спрямоване на інтеграцію до європейського та світового освітнього простору. Коледж співпрацює з навчальними закладами Америки, Польщі, Німеччини, Італії, Китаю. Багато міжнародних програм покликані вирішити саме проблеми навчання студентів з особливими освітніми потребами.

Отже, наша молодь дивиться вперед, впевнено крокуючи у своє професійне майбутнє. Дякуємо всім тим чудовим людям, хто опікується проблемами молодих людей з порушеннями слуху! Висловлюємо свою безмежну повагу та вдячність Українському товариству глухих за багаторічну співпрацю, порозуміння у важливих питаннях навчання та виховання молодого покоління!


Від імені викладацького складу та студентів

з повагою директор  Київського коледжу легкої промисловості Ганна Щуцька
газета Наше Життя

​До Міжнародного дня людей з інвалідністю

2017-12-04
Святковий настрій https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2017-12/medium/1512394067_dsc_3088-1-1.jpg

3 грудня в усьому світі відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю. Це справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов'язок перед співвітчизниками, що потребують підтримки.

газета Наше Життя

Реклама


Популярне

НАМ ПОДОБАЄТЬСЯ