Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Ти знаєш, так хочеться жити!

  04/12/2017     835      Admin    

Саме ці слова з однойменної пісні у вико­нанні артиста театру «Райдуга» Віталія Нау­менка передавали настрій, який переважав на вечорі, присвяченому 50-річному ювілею нашої газети…

Кожен фрагмент цього заходу був про­думаний і глибоко символічний, починаю­чи з виходу на сцену ветерана нашої київ­ської самодіяльності Наталії Косарєвої з піс­нею «Семейный альбом». Адже газета ста­ла дійсно літописом і великим об’єднуючим чинником для всієї нашої великої родини утогівців різних поколінь.

Про це і багато іншого йшлося на ювілейно­му вечорі. Згадали минуле, відзначили сього­дення і трохи зазирнули у майбутнє – завдяки сучасним технологіям у облаштуванні сцени КЦ УТОГ. Світлини з минулого нагадали і по­передницю «Нашого життя» —газету 30-х ро­ків минулого століття «Глухонімий України», і людей, які стояли біля її витоків.

А сьогодення — це нинішній склад праців­ників, які працюють над газетою «Наше жит­тя» і входять до складу сформованого у лю­тому цього року інформаційно-видавничого відділу. Їх було відзначено високими нагоро­дами Товариства. Голова УТОГ І.І. Чепчина вручила відомчі відзнаки «За заслуги» Н.М. Каменській, Г.М. Мережко та П.В. Моргуно­ву, а подяки — М.О. Андрієнко, Г.Л. Сокол, М.М. Гарбузову і С.А. Бескову.

Ювілярів привітало також Міністерство соціальної політики України, надіславши ві­тальний адрес.

Завітали на свято й колишні працівники редакції газети «Наше життя» Г.А. Боговіс, Л.К .Коломієць та С.І. Віскушенко, які висту­пили зі спогадами про роботу в цьому твор­чому осередку.

Невід’ємною складовою творчого колективу є позаштатні автори з різних областей України, яких також вшанували, запросивши на сцену тих, що були присутні цього вечора в залі.

Далі були привітання від обласних органі­зацій УТОГ, Всеукраїнської ради ветеранів УТОГ, Молодіжної організації УТОГ, Об’єд­нання нечуючих педагогів, Київської спілки нечуючих художників «Натхнення» та інших дружніх організацій.

З цікавістю переглянули всі присутні на вечорі виступи самодіяльних акторів про газету, а також виступ театру «Райдуга» з уривком з поетичного спектаклю «Тиха зір­ка» за мотивами творів «хрещеного батька» нашої газети — І.А. Сапожникова.

Завершився вечір чудовою піснею «У нас сьогодні свято» у виконанні заслуженого ар­тиста України Олександра Кушніренка.

Від імені колективу газети-іменинниці хо­четься зазначити, що після слів визнання і любові, які були сказані того дня у Культур­ному центрі УТОГ, справді хочеться жити, творити, працювати! Велике спасибі всім, хто причетний до створення цього урочисто­го і неповторного свята!

ІНФ. «НЖ»газета Наше Життя

Ти знаєш, так хочеться жити!

2017-12-04
Святковий настрій https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2017-12/medium/1512188560_dsc_7107.jpg

Саме ці слова з однойменної пісні у вико­нанні артиста театру «Райдуга» Віталія Нау­менка передавали настрій, який переважав на вечорі, присвяченому 50-річному ювілею нашої газети…

газета Наше Життя

Реклама


Популярне

НАМ ПОДОБАЄТЬСЯ