Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Нам — 80 років!

  08/11/2017     777      Admin    

Готуючись до ювілейного свята, праців­ники Миколаївської обласної організа­ції УТОГ зробили все можливе, щоб гідно відзначити цю знаменну дату.

У день свята, напередодні концерту, у фойє було відкрито декоративну та худож­ньо-мистецьку виставку нечуючих членів УТОГ. Усім дуже сподобалися роботи Н.І. Берестецької, Л.А. Селуянова, В.П. За­бабуріної, Є.П. Михайлової, К.О. Сизової, О.С. Світюк, М.П. Снігір, О.В. Данченко.

На нашому святі були присутні високі гості: міський голова О.Ф. Сєнкевич, де­путат Миколаївської обласної ради Н.В. Іванова, в.о. директора Департаменту соціального захисту населення Микола­ївської облдержадміністрації Л.П. Бєлкі­на, директор Департаменту праці та соці­ального захисту населення Миколаївської міської ради С.М. Бондаренко, директор обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів І.К. Чекарь, голова Ми­колаївської галузевої профспілки С.О. Начинова, директор спеціальної дитя­чо-юнацької спортшколи паралімпійсько­го резерву А.Ю. Черевко, директор Мико­лаївського УВП УТОГ Р.В. Паршин, колиш­ня голова Миколаївської облорганізації УТОГ Т.М. Городнича, колишній перекла­дач апарату правління Миколаївської облорганізації УТОГ Л.Є. Цуканова та інші.

Свято почалося з урочистого виконання Гімну УТОГ нечуючими підлітками.

Далі ведучі — Т.О. Абакумова і Т.І. Мис­нікова, оголосили свято відкритим:

«І шумить ліс, і цвіте сад…
На сонячнім нашім порозі
З’явилось цілих 80 років!»

Так розпочався святковий концерт, при­свячений не лише ювілею з дня створення Миколаївської обласної організації УТОГ, а й Міжнародному дню глухих.

Вітальне слово з коротким історичним екскурсом взяв голова Миколаївської облорганізації УТОГ І.Л. Порхун.

Далі з вітальними словами виступи­ли гості. Були вручені деяким колишнім і нинішнім працівникам, активістам гра­моти й подяки від Миколаївської облас­ної ради, виконкому Миколаївської місь­кої ради, Департаменту соцзахисту насе­лення Миколаївської обласної державної адміністрації, адміністрації Заводського району Миколаївської міської ради, Ми­колаївської галузевої профспілки, Мико­лаївської облорганізації УТОГ. Також до подяк приємним додатком стали пам’ятні блокноти для нотаток з ручками, які були зроблені спеціально до ювілею. Також під час концерту і після нього нечуючим акти­вістам, головам п/о, учасникам художньої самодіяльності (дітям та дорослим), ве­теранам, учасникам виставки — були вру­чені подарунки від фірм «Золотий колос», «Сандора» і Миколаївської облорганіза­ції УТОГ. Серед відзначених — голова п/о Л.В. Лойтер, багаторазовий чемпіон Літ­ніх ігор глухих з боротьби В.В. Панін, ак­тивістка А.І. Курак, артисти В.П. Скуржан­ський і Н.Г. Саламандра та багато інших.

Після нагороджень і привітань на сцену вийшов творчий дитячо-підлітковий тан­цювальний колектив «Bezslov» з танцем та піснею жестовою мовою «За лісами, за горами».

Далі виступила незмінна учасниця ху­дожньої самодіяльності ОБК УТОГ Тама­ра Миколаївна Городнича з піснею «Ро­динонька». Родзинкою її виступу стало те, що вона сама наживо співала пісню «а капела» та водночас виконувала її жесто­вою мовою. Було дуже майстерно та зво­рушливо.

Після неї з піснею «Світ без війни» ви­ступили наші дітки, які розчулили всіх своєю щирістю та закликом до доброти.

На честь учасників Дефлімпійських ігор та інших спортсменів з танцем «В тренді» виступив колектив «Bezslov». Усі присут­ні були в захваті від їхньої майстерності та техніки виконання. З жестовою піснею «Хочу на берег океану» натхненно висту­пив Ярослав Котляров — воротар Миколаївської футбольної команди «Мілан». Своїм шармом та білосніжною усмішкою він закохав у себе весь зал.

А як же без клоунади? З нею виступи­ли наші ветерани сцени — Володимир Скуржанський і Наталія Саламандра. Во­ни підкорили глядача своїм неповторним гумором у сценці «Ваги», де також висту­пила і Таїсія Скуржанська в ролі покупця. А сценкою-клоунадою «Яйце» цей твор­чий дует просто приголомшив г лядачів. Далі концерт продовжився яскравим тан­цем «Незламні UA» у виконанні вихованців О.О. Андреєвої.

Свято завершила пісня «Моє ім’я — Україна», під час неї на сцену вийшли всі учасники, котрі подарували свято гляда­чам. Голова Миколаївської облорганізації УТОГ від душі подякував артистам за чу­довий виступ, а також усім гостям за те, що своєю присутністю виразили повагу до УТОГ.

Свято вдалося!

«Хай у вашому житті не буде горя,
Хай сонце світить повсякчас!
Хай кожен день ваш буде світлим!
А ви...
А ви не забувайте нас!»

Інформація Миколаївської облорганізації УТОГгазета Наше Життя

Нам — 80 років!

2017-11-08
Святковий настрій https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2017-11/medium/1509950374_nam-80-rokv-1.jpg

Готуючись до ювілейного свята, праців­ники Миколаївської обласної організа­ції УТОГ зробили все можливе, щоб гідно відзначити цю знаменну дату.

газета Наше Життя

Реклама


Популярне

НАМ ПОДОБАЄТЬСЯ