Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Завжди у ритмі життя

  11/10/2017     1 178      Admin    

29 вересня цього року Харківська облас­на організація УТОГ відзначила 100-річчя від дня свого утворення. За цей час про­йдено великий і тяжкий шлях. Не одне поко­ління членів УТОГ доклало зусиль для роз­будови та зміцнення нашого Товариства.

Значний внесок у діяльність своєї ор­ганізації та відзначення її ювілейної да­ти здійснили й харківські ветерани. Перш за все хочеться відзначити голову Харків­ської обласної ради ветеранів УТОГ Ніну Ігнатівну Бєлову, яка на громадських за­садах здійснює великий обсяг роботи, а з 2005 року входить до складу Всеукраїн­ської ради ветеранів УТОГ.

Ніна Ігнатівна Бєлова

Завдяки їй Харків ніколи не пасе задніх: серед обласних Рад ветеранів УТОГ тут найкраще здійснюють роботу з ветерана­ми за всіма напрямками. Ветерани Слобо­жанщини постійно беруть активну участь у всіх всеукраїнських фестивалях художньої самодіяльності серед ветеранів, у віктори­нах і конкурсах, які проводяться на сторін­ках газети «Наше життя», у змаганнях на кращу постановку роботи серед обласних Рад ветеранів УТОГ. Вони часто посіда­ють призові місця і Харківська організація УТОГ пишається ними.

Не зважаючи на проблеми зі здоров’ям, Ніна Ігнатівна залишається такою ж актив­ною. Вона не підкорилась хворобі, а взяла її «за роги» і підкорює собі.

Велика подяка їй за цікаві публікації в га­зеті «Наше життя» про різні історичні фак­ти, спогади про ветеранів Харківської облорганізації УТОГ, цінні поради і кулінарні рецепти.

До 100-річчя своєї рідної організації, за свої гроші та кошти спонсорів С. Городок і В. Сірик, Ніна Ігнатівна підготувала і вида­ла книжку «В памяти нашей», у якій зібрала нариси та спогади про ветеранів, що сво­єю працею, творчістю і громадською ді­яльністю збагачували історію Харківської облорганізації УТОГ.

У цьому з любов’ю оформленому видан­ні гідно пошанована пам’ять місцевих ке­рівників, активістів, перекладачів.

Всеукраїнська Рада ветеранів УТОГ пи­шається Ніною Ігнатівною і ставить її за приклад всім головам облрад. Безумовно, її праця і активна громадська позиція за­слуговує на відзначення з боку Товариства.

Дякуємо Вам, Ніно Ігнатівно, за Вашу ак­тивну життєву позицію, за те, що Ви ніколи не відмовляєте глухим людям у допомозі.

Бажаємо Вам швидкого одужання! Не­хай всі хвороби обминають Вас, нехай бу­дуть сили й наснага жити та творити ще довгі роки!

Г. МЕРЕЖКО,
голова Всеукраїнської ради ветеранів УТОГгазета Наше Життя

Завжди у ритмі життя

2017-10-11
Святковий настрій https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2017-10/medium/1507538747_oblozhka-100-letie.jpg

29 вересня цього року Харківська обласна організація УТОГ відзначила 100-річчя від дня свого утворення. За цей час пройдено великий і тяжкий шлях. Не одне покоління членів УТОГ доклало зусиль для розбудови та зміцнення нашого Товариства.

газета Наше Життя

Реклама


Популярне

НАМ ПОДОБАЄТЬСЯ