Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Ювілейна подія на Житомирському УВП УТОГ

  10/10/2017     2 007      Admin    

Незабаром Житомирське УВП УТОГ відзначатиме своє 80-річчя. Пропонуємо здійснити невеличкий екскурс у його славне минуле.


1 листопада 1937 року на базі напів­кустарних майстерень, розміщених у різ­них частинах міста, був створений Жито­мирський учбово-виробничий комбінат УТОГ. По вулиці Леніна, 178 була майстер­ня, де виготовляли ярлики; на Житньому ринку по вулиці Московській працювала слюсарно-бляшана майстерня, а по вулиці Леніна, 3 — чоботарська майстерня. Пер­шим директором підприємства був Андрій Іванович Римар.

З 1946 року дрібні майстерні з випуску різної продукції були ліквідовані, а в примі­щенні по вулиці Леніна, 3 організували ви­готовлення білизни, простирадл, наволо­чок — тут працював 21 нечуючий працівник.

У 1949 році в м. Новоград-Волинському Житомирської області було організовано швейний цех, де 8 працівників займалися пошиттям робочих рукавиць.

У кінці 1951 року на УВК у Житомирі пра­цювало вже 120 глухих. Спеціалізація — пошиття спецодягу, комбінезонів, прости­радл, а також виконання індивідуальних замовлень з виготовлення верхнього жіно­чого одягу.

З 1950 до 1969 року підприємство очо­лював Марк Борисович Резник. З перших днів приходу на свою посаду директор до­бивався, щоб отримати дозвіл на будів­ництво чотириповерхового будинку УВК по вулиці Леніна, 1 (Київська, 1), котре було закінчено і здано в експлуатацію в 1960 ро­ці. Борис Маркович побудував і гуртожи­ток по вул. Шелушкова, 75 (зараз — вул. Князів Острозьких).

У 1964 році УВК було перейменовано на Житомирське учбово-виробниче підпри­ємство УТОГ.

З 1969 до 1975 року директорську поса­ду обіймав Іван Петрович Медін, при якому у 1974 році побудовано новий корпус під­приємства.

З 1975 до 2003 року підприємство очо­лювала Людмила Станіславівна Герасим­чук. Підприємство випускало: куртки, брю­ки ватні, робочі рукавиці, спецодяг, дитячу продукцію для новонароджених.

Після розпаду Радянського Союзу і втра­ти ринку збуту Людмила Станіславівна в короткий термін зуміла перебудувати ро­боту учбово-виробничого підприємства УТОГ на пошив нової продукції — знайшла партнерів з американської фірми.

З 2004 року до сьогодні підприємство очолює Олександр Павлович Єфимович. Основним видом діяльності підприємства зараз є виробництво та реалізація швей­них виробів, жіночих та чоловічих брюк, а також виготовлення під замовлення ме­дичних халатів та костюмів, постільної бі­лизни, жилетів та інших швейних виробів.

Загальна чисельність працівників на 1 ве­ресня 2017 року становить 176 осіб, зокре­ма 86 осіб з інвалідністю зі слуху та 15 осіб з інвалідністю із загального захворювання, що становить 57,4 відсотка від загальної чи­сельності працівників.

7 листопада у Житомирському будинку культури УТОГ відбудуться ювілейні захо­ди, присвячені 80-річчю Житомирського УВП УТОГ. Запрошуємо наших ветеранів, всіх членів Товариства разом відзначити цю знаменну подію!

Н. КАБАЧЕВСЬКА,
заступник директора з НВР і соціальних питань та кадрів Житомирського УВП УТОГгазета Наше Життя

Ювілейна подія на Житомирському УВП УТОГ

2017-10-10
Святковий настрій https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2017-10/medium/1507537782_dsc_2871.jpg

Незабаром Житомирське УВП УТОГ відзначатиме своє 80-річчя. Пропонуємо здійснити невеличкий екскурс у його славне минуле.

газета Наше Життя

Реклама


Популярне

НАМ ПОДОБАЄТЬСЯ