Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Спогади шкільної дружби

  13/04/2014     1 032      Paul    

 

«Летять роки, мов

птахи швидкокрилі,

Ніхто не в змозі повернути їх назад,

Лиш спогади, такі приємні й милі,

Нам гріють душу й серце,

як весняний сад».

 

Як тут не згадати шкільні роки, коли читаючи газету «Наше життя», щораз знаходжу на її шпальтах такі близькі серцю обличчя, такі знайомі ще з шкільного часу прізвища!

 

 

Минуло багато років після закінчення Теребовлянської школи-інтернату для глухих дітей, що на Тернопільщині. Доля розкидала нас по різних куточках нашої країни. Я залишилась на Тернопільщині, де народилася і виросла, а моя шкільна подруга Валя Фень виїхала за своїм місцем проживання — на Запоріжжя. Але всі ми — члени Українського товариства глухих, всі передплачуємо нашу газету. І на її сторінках я часто зустрічаю своїх однокласників, друзів, з якими разом вчилася, дружила, відпочивала, загартовувались на спортивних змаганнях.

Отримавши черговий номер газети «Наше життя» (№ 31 від 16 серпня 2013 року), я знову немов побачилася з Валею Фень (Криворучко). На світлині до статті про святкування ювілею УТОГ на Запоріжжі я побачила свою шкільну подругу, якій на урочистостях вручали нагороду. Давно ми не бачились, роки змінили її, але доб­рий погляд, щира посмішка залишились такими ж, і я одразу впізнала її.

Під впливом спогадів відшукала в сімейному альбомі фотографію від 4 січня 1956 року, на якій ми разом з Валею. Минуло 58 років, але в пам’яті не стерлися приємні миттєвості нашої шкільної дружби. Валя була старша за мене, але це не заважало нам дружити, мати свої дівочі секрети. Як старша подруга, вона допомагала мені в навчанні, захищала від недоб­розичливого ставлення однокласників, була моїм «ангелом-охоронцем».

Дорога Валюшо! Я щиро радію, що тебе поважають, що ти в числі кращих. Я переконана, що твоє добре, чуйне серце продовжує зігрівати своєю добротою тих друзів, які оточують тебе на твоїй життєвій дорозі.

Приємно було також побачити на шпальтах газети твого чоловіка на виставці його робіт з макраме. Я радію за вас обох, адже ви змогли пронести свої почуття через усе життя. Здоров’я вам, щастя, добра, злагоди на всі роки!

 

А. СТЕПАНОВА (ПЛЮШКО).газета Наше Життя

Спогади шкільної дружби

2014-04-13
Освіта / Шкільна сторінка https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2014-04/1396687826_swscan00001_.jpg

Як тут не згадати шкільні роки, коли читаючи газету «Наше життя», щораз знаходжу на її шпальтах такі близькі серцю обличчя, такі знайомі ще з шкільного часу прізвища!

Минуло багато років після закінчення Теребовлянської школи-інтернату для глухих дітей, що на Тернопільщині. Доля розкидала нас по різних куточках нашої країни. Я залишилась на Тернопільщині, де народилася і виросла, а моя шкільна подруга Валя Фень...

газета Наше Життя