Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Дитяче свято завдяки недільній школі

  25/02/2014     1 832      Paul    

22 та 23 січня зусиллями недільної школи для дітей з вадами слуху «Чути серцем», що діє при Духовно-просвітницькому центрі Кафедрального собору на честь Воскресіння Христового, та духівника нечуючих людей м. Києва — протоієрея Григорія Крижановського, відбулося святкування Різдва Христового та Святого Богоявлення для вихованців cпецшколи-інтернату № 6 для глухих та cпецшколи-інтернату № 18 для слабочуючих (м. Київ).

 

 

 

 

 

 

 

Співорганізаторами свята стали куратор недільної школи «Чути серцем» Анна Блощинська та студенти Київської духовної семінарії, які вивчають жестову мову.

Для діток влаштували святковий концерт та лялькову виставу на біблійну тематику. Вихованці школи-інтернату виконали Різдвяні колядки. Святковий настрій учням також подарувала «казкарка» Світлана Вишневська, яка запропонувала їм чудову ігрову програму. Наприкінці святкового заходу на всіх дітей чекали подарунки.

А. БЛОЩИНСЬКА.газета Наше Життя

Дитяче свято завдяки недільній школі

2014-02-25
Освіта / Шкільна сторінка https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2014-02/1393229546_img_1160_.jpg

22 та 23 січня зусиллями недільної школи для дітей з вадами слуху «Чути серцем», що діє при Духовно-просвітницькому центрі Кафедрального собору на честь Воскресіння Христового, та духівника нечуючих людей м. Києва — протоієрея Григорія Крижановського, відбулося святкування Різдва Христового та Святого Богоявлення для вихованців cпецшколи-інтернату № 6 для глухих та cпецшколи-інтернату № 18 для слабочуючих (м. Київ).

газета Наше Життя

Реклама


Популярне

НАМ ПОДОБАЄТЬСЯ