Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Відбувся конкурс на посаду директора

Читачі нашого часопису, безумовно, пам’ятають про непросту ситуацію, яка склалася у КЗ ЛОР «Львівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат Марії Покрови». До вирішення конфлікту між адміністрацією школи й батьками учнів, з одного боку, та орендарями з Освітнього соціально-культурного центру Святого Антонія — з другого, були залучені й актив Львова, і широка громадськість, і місцева влада. Про це ми неодноразово розповідали на сторінках «НЖ», з тривогою дізнаючись про погіршення умов для навчання і виховання глухих учнів.


Крім того, школа тривалий час залишалася без очільника. Для розв’язання цього важливого питання Львівська обласна державна адміністрація цього року провела конкурс на посаду директора школи Марії Покрови. Він складався з 3 етапів: письмовий конкурс, презентація та співбесіда. Підсумкове обговорення кандидатур на посаду директора школи відбулося 4 червня. За результатами конкурсу перемогу здобув отець Любомир Мостовий.

Любомир Петрович з 2011 року працює з учнями школи, проводить катехизацію, підготовку дітей до урочистого Причастя (за бажанням батьків), духовно-відпочинкові поїздки та прощі, майстер-класи, театральні постановки, перший та останній дзвоники тощо.

Він вільно спілкується жес­товою мовою, має організаторські здібності, високі професійні знання та навички, ініціативний і наполегливий, не зупиняється перед труднощами. А найважливіше – сповнений бажання та рішучості зробити все можливе для розвитку і створення сучасної школи Марії Покрови для дітей з порушеннями слуху.

Колектив школи, учні, батьки, педагоги спеціальних шкіл та навчально-реабілітаційних центрів України, Львівська обласна організація УТОГ, друзі школи та всі небайдужі до проблем нечуючих людей висловили свою підтримку кандидату на посаду директора школи Л.П. Мостовому.

Тож побажаємо Любомиру Петровичу успіхів у реалізації його програми, презентованої під час конкурс­них змагань, й усіляких гараздів йому особисто та його вихованцям.

Сподіваємося, що один з найстаріших навчальних закладів для глухих в Україні, який восени відзначатиме своє славне 190-річчя, під його орудою отримає своє друге народження і ми ще не раз матимемо можливість з гордістю розповідати про здобутки й перемоги колективу школи і його учнів.
За матеріалами Львівської обласної організації УТОГгазета Наше Життя

Відбувся конкурс на посаду директора

2020-07-29
Освіта / Шкільна сторінка https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2020-07/1595493307_mostovoj-i-kollegi_.jpg Читачі нашого часопису, безумовно, пам’ятають про непросту ситуацію, яка склалася у КЗ ЛОР «Львівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат Марії Покрови». До вирішення конфлікту між адміністрацією школи й батьками учнів, з одного боку, та орендарями з Освітнього соціально-культурного центру Святого Антонія — з другого, були залучені й актив Львова, і широка громадськість, і місцева влада. Про це ми неодноразово розповідали на сторінках «НЖ», з тривогою дізнаючись про погіршення умов для навчання і виховання глухих учнів.
газета Наше Життя