Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Фестиваль дитячої творчості та добра

Вже стало нашою доброю традицією щорічно у Міжнародний день людей з інвалідністю збиратися у тісному колі, щоб разом у святковій атмосфері ділитися своїми досягненнями й здібностями, підтримувати один одного, розкрити свої таланти, бути просто щасливими.


3 грудня все людство вшановує людей з особливими потребами. До цієї категорії людей відноситься більша частина вихованців нашої спецшколи.

У залі зворушливо прозвучало гасло фестивалю:
 «Повір у себе, ти багато можеш,
 Не опускай безсилої руки.
 І сам собі найкраще допоможеш,
 Лиш тільки спробуй сам себе знайти».

Всі присутні оплесками зустрічали перших учасників фестивалю дитячої творчості «Повір у себе». Хореграфічно-жестову композицію «Квітуча Україна» виконала Світлана Дикунець, учениця 10 класу та її красуні-однокласниці. Їх танець був настільки ритмічним, виконаним досконало, що ніхто б і гадки не мав, що його виконують діти з порушенням слуху.

Порадували всіх присутніх, а особливо батьків, наші найменші вихованці дошкільної групи таночком «Малесенькі долоньки». Дівчатка у різнобарвних сукнях на сцені були справжніми принцесами, які під гучні овації так вправно витанцьовували разом із хлопчиками, що кожному у залі здавалось, що він на мить поринув у дитинство.Згадали про своїх дорогих бабусь наші дівчатка — Марія Семенко, учениця 5 класу та Мар' яна Пенар, учениця 10 класу. А який же фестиваль без жартів, сміху? І цього у нас було вдосталь, коли наші першокласники подарували всім гарний настрій, виконавши таночок «Грицю, Грицю, до роботи».

Наші хлопчики, десять вправних козачат — учнів 3-4 класів, виконали з шаблями «Козацький танець».

Не забули учасники фестивалю наших мужніх захисників, які сьогодні воюють на Сході нашої держави. Пісня «Відмініть війну» у жестовому виконанні Ольги Веретніцької, учениці 7 класу, розчулила всіх присутніх до сліз.

Для найщиріших друзів, що зібралися на фестивалі творчості і добра, наші дівчатка з 2,4,5 класів виконали таночок «Ромашкове поле». У цей грудневий холодний день засяяло сонечко від усмішок наших дівчаток, і враз на сцені «розцвіли» біленькі ромашки. Весь зал підтанцьовував з цими чудовими чарівними дівчатками. Таланту і здібностей ніхто із дітей не ховав, а вправно на святі про них заявляв.

Про перші щирі почуття співали наші юнаки, краса школи – Назар Глущак і Антон Горбатюк.

Талановиті дівчатка з 5 класу —Анна Круглій та Марія Семенко піснею «Мамочко моя» склали шану нашим матусям.


На завершення концерту наші дорогі майбутні випускники, наша гордість —Катерина Шнерик, Діана Сірик, Світлана Дикунець, Мар 'яна Пенар, виконали пісню «Молитва за Україну». У відповідь в залі не вщухали овації, у всіх було бажання ще довго залишатися в такому хорошому настрої, позитивній атмосфері.

Директор школи Світлана Василівна Чорноконь нагородила всіх учасників фестивалю грамотами, солодощами від ПП «Дживальдіс», подякувала за участь у фестивалі всім дітям та за підготовку їх до виступів — педагогам: Ларисі Василівні Князюк, Валентині Вікторівні Панченко, Галині Вікторівні Бацурі, Валентині Іванівні Кирковській, Інні Василівні Дармограй.

Фестиваль ще раз довів, що наші діти вірять у свої сили і їх віра непереможна. Нам, педагогам, дуже хочеться, щоб на життєвому шляху наших вихованців зустрічалися тільки добрі люди, адже доброта і милосердя — багатоликі, а потреба у них – повсякчас.
Алла БЕРЕЗЮК,
соціальний педагог Новоушицької спеціальної школигазета Наше Життя

Фестиваль дитячої творчості та добра

2020-02-13
Освіта / Шкільна сторінка https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2020-02/medium/1581606092_img_4159.jpg Вже стало нашою доброю традицією щорічно у Міжнародний день людей з інвалідністю збиратися у тісному колі, щоб разом у святковій атмосфері ділитися своїми досягненнями й здібностями, підтримувати один одного, розкрити свої таланти, бути просто щасливими.
газета Наше Життя