Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Талант завжди родом з дитинства

Кажуть, що талант бере свій початок ще з раннього дитинства. А кожна людина народжується із зернятком у руці. От тільки треба знайти поле, де це зерно найкраще проросте. Зернятка талантів вихованців Кам’янської школи-інтернату і справді проростають на тлі турботи, любові, піклування про особливих дітей — дітей, які мають серйозні проблеми зі слухом.


«Прислухайтесь, мелодія чарує,
 Навколо спів пташиний, срібний спів.
 А поруч ті, хто звуків цих не чує,
 Лиш серцем прислухається до них».

Ось так, саме душею і серцем вихованці ансамблю танцю і пісні у жестовому виконанні «Ритм», що має високе звання «Народний художній колектив» наприкінці літа вплели нові яскраві квіти свого таланту у національний вінок України. Зірочки талантів наших дітей засяяли нещодавно на небосхилі відомого своїми історичними і культурними здобутками міста Кропивницький, на землі, яка плекала таланти видатних корифеїв українського театру і зберегла художні традиції. Саме тут з 28 серпня до 3 вересня 2018 року проходив щорічний Національний мистецький фестиваль, відомий як Національний мистецький фестиваль «Кропивницький». Гасло цьогорічного фестивалю — «Герої серед нас», розкриває сутність програми, націленої на героїчних українців, які щодня творять сучасну історію нашої країни.

ДП «Державна дирекція міжнародних конкурсів та мистецьких програм «Арт-Україна» на виконання наказу Міністерства культури України запросило вихованців нашого «Ритму» взяти участь з концертним виступом у культурно-мистецькому заході «З дітьми та для дітей» в рамках щорічного Національного мистецького фестивалю «Кропивницький».

Це було справжнє свято єднання душ, помислів, сподівань, під час якого присутні то поринали в сум, то посміхались від душі, а ще заворожено стежили за руками і обличчями дітей, які жестовою мовою передавали зміст твору. Наші вихованці подарували глядачам пісню в жестовому виконанні «Мир без війни» і жестово-хореографічну композицію «Колискова». Вихованці ансамблю нашої сільської школи зі славної запорізької землі виступали на одній сцені з відомими українськими артис­тами, а разом з популярною українською співачкою Анжелікою Рудницькою виконали пісню «Україно моя».

Проте талант — то крапля здібностей і море праці. Це добре розуміє незмінний керівник ансамблю, учитель вищої категорії, учитель-методист, мудрий наставник І.В. Китманова, яка ось уже більше 20 років плекає і зрощує нові зірочки серед діточок, які мають проблеми зі слухом.

Колективу нашого закладу випала велика відповідальність працювати з дітьми, які щодня, щохвилини потребують спеціальної допомоги і особливої підтримки: це діти з проблемами слуху. У світі настільки все пов’язане, що одне явище спричиняє появу іншого. Якщо існує яблуко, то, звичайно, існує і дерево, на якому воно виросло. Школа — це дерево, на гілках якого ростуть плоди — його учні, які переймають мудрість вчителів, а, виростаючи, стають справжніми особистостями, громадянами своєї держави.

Директор школи-інтернату Г.В. Панченко не тільки пишається своїми вихованцями, а й робить усе можливе, щоб, займаючись у ансамблі, діти з проблемами слуху проходили життєву школу ефективної адаптації та успішної соціалізації, вчилися напружено працювати, долати труднощі, допомагати одне одному у складному вирі сучасного життя.

Адміністрація, педагоги та вихованці КЗ «Кам’янська спецшкола-інтернат» ЗОР висловлюють вдячність народному депутату України, ректору Запорізького національного університету М.О. Фролову за сприяння у забезпеченні автобусного перевезення учасників дитячого колективу у Кропивницький і в зворотньому напрямку.

Ми пишаємось талановитими дітьми і цінуємо творчу співпрацю шкільної родини! Миру всім у нашій країні, злагоди у родинах, добра у душах і вчинках!
Інформація КЗ «Кам’янська спецшкола-інтернат» ЗОРгазета Наше Життя

Талант завжди родом з дитинства

2018-12-15
Освіта / Шкільна сторінка https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2018-12/1544781779_shkola1.jpg  Кажуть, що талант бере свій початок ще з раннього дитинства. А кожна людина народжується із зернятком у руці. От тільки треба знайти поле, де це зерно найкраще проросте. Зернятка талантів вихованців Кам’янської школи-інтернату і справді проростають на тлі турботи, любові, піклування про особливих дітей — дітей, які мають серйозні проблеми зі слухом.
газета Наше Життя