Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Учні відвідали «Майстерню карамелі»

Учні 6-Б класу Тернопільської спецшколи-інтернату у жовтні відвідали «Майстерню карамелі». Ми мали змогу побачити секрети перевтілень солодкої маси в карамель. Працівники «Майстерні» виготовляють солодощі 5 разів на день безпосередньо перед клієнтами.


Ці солодощі виготовлені із натуральних інгредієнтів. Вони складаються тільки з води, цукру, патоки, а всі барвники, що додаються до в’язкої маси — це витяжки та екстракти фруктів і ягід.

Діти були вражені побаченим. Найбільше нас здивувало, коли карамельна маса стала білого кольору після багаторазового розтягування її на спеціальному металевому гаці, що веде до збагачення карамелі киснем. А також учні взяли участь у майстер-класі — робили форми із тягучої маси власноруч. Вони отримали сертифікати майстрів з виготовлення карамелі.

У «Майстерні карамелі» безліч солодкого, яскравого, корисного, карамелькового на будь-який смак. Руб­лена карамель, лизаки, ірис, марш­мелоу, карамельні композиції та скульптури створювалися майстрами вручну.

Крім того, нас дуже вразила казкова вітрина. А смак карамелі — незабутній.

Діти повертались додому у піднесеному настрої та щасливі.

Екскурсію організували класний керівник 6-Б класу Н.М. Гороховська та вихователь Н.А. Закришка.
Інформація зі шкільного сайту http://school-internat.in.uaгазета Наше Життя

Учні відвідали «Майстерню карамелі»

2018-12-13
Освіта / Шкільна сторінка https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2018-12/medium/1544468228_ternopol41.jpg  Учні 6-Б класу Тернопільської спецшколи-інтернату у жовтні відвідали «Майстерню карамелі». Ми мали змогу побачити секрети перевтілень солодкої маси в карамель. Працівники «Майстерні» виготовляють солодощі 5 разів на день безпосередньо перед клієнтами.
газета Наше Життя