Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Про захід до 100-річчя В.О. Сухомлинського

4 жовтня в актовій залі Тернопільської спецшколи відбувся виховний захід на тему: «Книга — дивний світ», приурочений до 100-річчя від дня народження В.О. Сухомлинського.


Бібліотекар Я.О. Возна підготувала цікаву презентацію про життєвий і творчий шлях відомого педагога, вчителя, дитячого письменника В.О. Сухомлинського.

Ярослава Олексіївна ознайомила учнів з його творами і наголосила, що героями творів В.О. Сухомлинського є ті, хто поруч, хто нас оточує: комашки, пташки, діти, бабусі, дідусі, тато, мама. Бібліотекар зазначила, що твори Василя Олександровича виховують найкращі душевні якості людини. Розгадуючи кросворд, діти знайомилися з такими чеснотами, як: чуйність, милосердя, щирість, любов, справедливість, скромність, доброзичливість.


Хочеться відзначити, що наші учні люблять читати і добре знають героїв, зміст оповідань і казок письменника.

Діти з захопленням виконували завдання «Знайди малюнок до тексту оповідання».

Усім присутнім сподобалась інсценізація казки «Сьома дочка». А веселий настрій додали учні 10 класу, які виконали пісню про добро.

На завершення заходу бібліотекар заохочувала читати твори В.Сухомлинського і виховувати в собі добрі риси характеру.
Інформація зі шкільного сайту http://school-internat.in.uaгазета Наше Життя

Про захід до 100-річчя В.О. Сухомлинського

2018-12-13
Освіта / Шкільна сторінка https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2018-12/medium/1544467897_ternopol4.jpg  4 жовтня в актовій залі Тернопільської спецшколи відбувся виховний захід на тему: «Книга — дивний світ», приурочений до 100-річчя від дня народження В.О. Сухомлинського.
газета Наше Життя