Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

У школі відбувся благодійний ярмарок

16 жовтня у Тернопільській школі-інтернаті з самого ранку було гамірно. Всі чекали великої перерви. У шкільній їдальні йшли приготування до традиційного благодійного солодкого ярмарку.


Уже декілька років поспіль у цю чудову пору року проводяться такі заходи. Раніше вони організовувалися для збору коштів на допомогу воїнам АТО та онкохворим дітям.

Ініціатором цьогорічного ярмарку були самі учні старших класів. Участь взяли всі класні колективи, які презентували свої власні солодкі вироби.


На свято завітало багато людей: всі працівники школи-інтернату, батьки, школярі-продавці та школярі-покупці, а також запросили студентів ВПУ № 10. Загалом ярмарок проходив весело, жваво, неймовірно дружно та надзвичайно смачно. Кількість та різноманіття смаколиків задовольнило всіх присутніх. В асортименті були не тільки солодкі страви, а й гарячі бутерброди, соки. А прикрашали святкові столи композиції з природніх матеріалів, які власноруч виготовляли разом діти, педагоги й батьки. Домашню випічку охоче розкуповували як учні, так і працівники закладу і гості. Діти куштували смачну випічку та із задоволенням розглядали вироби один одного, ділилися враженнями і рецептами, а вчителі втішалися гарним настроєм своїх учнів.

Кошти, які вдалося зібрати, учні планують використати на добрі справи. Час­тину коштів буде передано дитині-сироті, яка навчається у нашому закладі, а зараз хворіє. Ще частину буде використано на відвідування дітей-сиріт у дитячому будинку «Малятко». Уже кілька років школа-інтернат опікується жінкою похилого віку, мамою загиблої нашої працівниці. Тому плануємо також разом з дітьми її відвідати. Решту кош­тів буде витрачено на реалізацію діючих у закладі проектів.

Дирекція школи-інтернату, педагогічний та учнівський колективи вдячні за допомогу у проведенні ярмарку батькам учнів, а також адміністрації ВПУ №10 за участь у благодійній справі.
Інформація зі шкільного сайту http://school-internat.in.uaгазета Наше Життя

У школі відбувся благодійний ярмарок

2018-12-12
Освіта / Шкільна сторінка https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2018-12/medium/1544467560_ternopol52.jpg  16 жовтня у Тернопільській школі-інтернаті з самого ранку було гамірно. Всі чекали великої перерви. У шкільній їдальні йшли приготування до традиційного благодійного солодкого ярмарку.
газета Наше Життя