Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

День знань у Кам’янській спецшколі-інтернаті

День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і не­сподіваних зустрічей. Перший дзвінок і початок нового навчального року — це свято для пе­дагогів, учнів та їхніх батьків, наших друзів. Це свято, яке неймовірним дивом об’єднує всі покоління.

Оновлене подвір’я школи зустрічало своїх гос­тей яскравими повітряними кульками та завзяти­ми мелодіями, які створювали святкову атмосфе­ру. Гучними оплесками шкільна родина зустріла наймолодших винуватців свята — першокласни­ків. Відповідно до реформи освіти, вони будуть на­вчатися за програмою нової української школи. На заході їх розважали веселі казкові герої, від яких малюки отримали чудові подарунки.Директор школи Г.В. Панченко тепло привітала всіх із Днем знань, який відкриває перед кожним з учнів нові обрії пізнання себе і світу захоплень, побажала всім учням, батькам, педагогам школи міцного здоров’я, наполегливості та успіхів.

На святі були присутні наші шефи, почесні гос­ті, серед яких — депутати обласної ради: директор з персоналу Запорізького залізорудного комбіна­ту (ЗЗРК) В.І. Хрол, голова профспілки ЗЗРК О.І. Григорчук, директор товариства «Запоріжагрохім» Т.Є. Стрибкова.

Сьогодні для України настали тяжкі часи. Три­ває неоголошена війна, яка зруйнувала найви­щі мрії, забрала життя її захисників — юних, світ­лих, квітучих. Присутні на святі вшанували хви­линою мовчання та віддали шану тим, хто по­ліг за свободу та незалежність нашої держави. І ось настала зворушлива та довгоочікувана мить — чарівна мелодія шкільного дзвінка сповістила про початок нового, 2018—2019 навчального року.До речі, цього року ми змінили формат прове­дення свята Першого дзвінка і впевнені, що нам це вдалося. Протягом дня на школярів чекала низка захопливих сюрпризів.

Вихованці старших класів із задоволенням до­помагали вихователям дошкільних груп і почат­кових класів у проведенні нетрадиційного святку­вання Дня знань. Для дітей провели масштабний квест «Веселі пригоди школярів». Гра була і роз­важальна і пізнавальна. А головне — сподобалась дітям. Вони мандрували станціями «Лабіринт», «Шкільні питання», «Герої мультфільмів», «Фут­бол», «Ребуси», «Харчування», «Влуч у кошик», «Ге­ографія», «Танцювальна». Всі показали свою ак­тивність, веселу вдачу, кмітливість та спритність. Граючись, діти поглиблювали свої знання з історії рідного краю. А першокласники не просто розва­жалися і цікаво проводили час, а ще й знайомили­ся зі своєю школою. Після закінчення гри на дітла­хів чекав солодкий сюрприз — улюблене морози­во. Педагоги школи впевнені, що ідеї на цьому не завершилися, тож і надалі плануватимуть креатив­ні виховні заходи.
Зараз дуже багато говорять про реформу освіти та те, що треба будувати нову українську школу та готувати дітей до майбутнього життя. Але ми пе­реконані, що треба створювати таке середовище, коли дитина житиме вже сьогодні, і йти до дити­ни. Навчальний заклад — місце, де дитина має від­чувати себе як вдома — повноцінним учасником шкільного життя.
Інформація КЗ «Кам’янська спецшкола-інтернат» ЗОРгазета Наше Життя

День знань у Кам’янській спецшколі-інтернаті

2018-09-21
Освіта / Шкільна сторінка https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2018-09/medium/1537401221_kamenec-podol4_1.jpg

День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і не­сподіваних зустрічей. Перший дзвінок і початок нового навчального року — це свято для пе­дагогів, учнів та їхніх батьків, наших друзів. Це свято, яке неймовірним дивом об’єднує всі покоління.

газета Наше Життя

Реклама


Популярне

НАМ ПОДОБАЄТЬСЯ