Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Хай панує злагода у «Злагоді»

  23/06/2018     1 301      Paul    

Діти, школа, вчителі… Слова всім знайомі. У кожного вони викликають свої спогади, емоції, почуття. Найчастіше — це дитинство, сміх, радість спілкування з друзями-однокласниками, веселі ігри, уроки, перерви, свята та походи…


Школа — це не тільки стіни. Насамперед, це — дух пам’яті, традиції, наступність поколінь. Це педагоги: і ті, хто щодня переступають поріг, сіючи зерна доброго, розумного, вічного; і ті, кого вже немає сьогодні, але завжди живуть вони у пам’яті учнів, колег; і вчителі-пенсіонери, для яких найвища нагорода в житті — успіхи колиш­ніх вихованців, їхні щирі слова подяки на традиційному вечорі-зустрічі шкільних друзів, де впізнають вони один одного, незважаючи на сивину, за блиском завжди молодих очей.

КЗ ЛОР «Жовківський навчально-реабілітаційний центр І–ІІІ ступенів «Злагода» має не тільки багате минуле, творче сучасне, а й широкі перспективи розвитку на майбутнє. Впевненість у завтрашньому дні ґрунтується на високому професіоналізмі вчительського колективу, на багаторічних традиціях, сучасних методиках виховання, тісній співпраці з батьками.

Днями альма-матер виповнилося — 65! І першокласники, і вже сивочолі вчителі — всі вони ювіляри, бо це ювілей домівки поколінь.

Розділити радість небуденної події разом із учнівським та педагогічним колективом прибула велика кількість поважних гостей, серед яких начальник відділу кад­рового та організаційного забезпечення департаменту освіти і науки Львівської ОДА Леся Саврук, голова Жовківської РДА Надія Щур, заступник голови Жовківської районної ради Алла Жук, мер міста Жовкви Петро Вихопень, керівник відділу освіти Жовківської РДА Михайло Коваль, голова Жовківської районної організації профспілки працівників освіти і науки Ірина Бродик та багато інших. Окрім теплих зичень, шкільна родина отримала від гостей «скриньку» цінних подарунків та грамот.

У переспіві вітальних промов найкращі побажання рідному колективу, колегам-освітянам адресувала директор НРЦ Галина Пікловська.

Так, гордістю школи є педагоги, які вибрали саме цю нелегку, але відповідальну стежину в своєму житті. Таких самовідданих вчителів, які повністю присвятили себе вихованцям, аби засіяти в їхні душі розумне, вічне, є чимало.

Сьогодні колектив трудиться злагоджено й сумлінно. Всі ці надбання, добрі справи дбайливо шанують наступні покоління. То й не дивно, адже штурвал шкільного «кораб­ля» завжди був у надійних руках його попередників, а нині він у руках відповідального й далекоглядного «капітана» — талановитої і мудрої жінки Галини Пікловської.

Концерт, підготовлений власними силами учнів і вчителів, зробив свято теплим і зворушливим.

Також ще до початку заходу гості та учнівсько-вчительська родина мали нагоду оглянути виставку композицій і витворів мистецтва, приурочену до іменин школи, яка була розгорнута в малому залі Жовківського районного Народного дому.

Ще у цей день було чимало спогадів: згадували історію школи, її перших вчителів та першокласників. Це була не просто зустріч — це було свято, наповнене радістю, теплотою, любов’ю. Малиновий передзвін років, прожитих у школі, звучав не лише в пам’яті, а й у серці кожного присутнього.
Інформація Жовківського НРЦ І–ІІІ ступенів «Злагода»газета Наше Життя

Хай панує злагода у «Злагоді»

2018-06-23
Освіта / Шкільна сторінка https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2018-06/medium/1529343325_golovna.jpg

Діти, школа, вчителі… Слова всім знайомі. У кожного вони викликають свої спогади, емоції, почуття. Найчастіше — це дитинство, сміх, радість спілкування з друзями-однокласниками, веселі ігри, уроки, перерви, свята та походи…

газета Наше Життя

Реклама


Популярне

НАМ ПОДОБАЄТЬСЯ