Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Вільний доступ з WI-FI зоною

Нещодавно в нашій школі завершилися роботи зі встановлення обладнання Wi-Fi зони й тепер у нас з’явилась Wi-Fi мережа по всій школі.

Зараз кожен учень може спілкуватися не тільки з друзями у своїй школі, а й з інши­ми друзями та родичами, використовую­чи текстові повідомлення та відеозв’язок, завдяки доступу до мережі інтернет через Wi-Fi мережу.

Також вони можуть переглядати новини, шукати необхідну та цікаву для них інфор­мацію, обмінюватися враженнями через соціальні мережі, переглядати відеома­теріали та фільми, а деякі діти, які мають достатні залишки слуху, — навіть слухати музику.

Наші діти дуже зраділи, коли дізналися про те, що по всій школі буде Wi-Fi зв’язок та ретельно спостерігали за тим, як йде процес встановлення обладнання.

Багато наших вчителів у своїй роботі ви­користовують комп’ютери та інтернет-ме­режу. Зараз це стало більш доступно. У будь-якому куточку нашої школи є Wi-Fi зв’язок, тож наші вчителі тепер можуть ви­користовувати комп’ютери з Wi-Fi досту­пом до інтернет-мережі у повному обсязі та робити уроки для дітей більш цікавими та різноманітними.

Всі працівники та учні Одеської шко­ли-інтернату № 91 щиро дякують губерна­тору Одеської області Максиму Володими­ровичу Степанову за концепцію «О12» (12 кроків назустріч сучасній освіті), яка дала можливість нам бути завжди online та вчи­тися, використовуючи при цьому всі новіт­ні технології та інтернет-мережу.

Відеоматеріали з нашої школи можна переглянути на сайті YouTube у плейлисті (Школа 91 Одеса) нашої школи:
https://www.youtube.com/playlist?list=PLvLpHIuVtPoVevnALBBcAMMP48eHUV6EQ

Матеріали сторінки підготувала
І. ХАРЧЕНКО,
вчитель інформатики та початкових класів
Одеської школи-інтернату № 91газета Наше Життя

Вільний доступ з WI-FI зоною

2018-01-10
Освіта / Шкільна сторінка https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2018-01/medium/1515391956_img_20171206_113957.jpg

Нещодавно в нашій школі завершилися роботи зі встановлення обладнання Wi-Fi зони й тепер у нас з’явилась Wi-Fi мережа по всій школі. Зараз кожен учень може спілкуватися не тільки з друзями у своїй школі, а й з інши­ми друзями та родичами, використовую­чи текстові повідомлення та відеозв’язок, завдяки доступу до мережі інтернет через Wi-Fi мережу.

газета Наше Життя