Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Свято української мови

30 листопада у молодших школярів Одеської школи-інтернату № 91 відбувся ці­кавий захід — свято рідної української мови.

Всі учні молодших класів зібрались в ак­товому залі, де їх зустріла Людмила Олек­сандрівна Савченко (вчителька початкових класів), яка й організувала дітям це диво­вижне свято.

Змагались дві команди: «Сонечко» та «Ка­линка». На час змагань було обрано журі у такому складі: Алла Іванівна Палієнко (вчи­тель індивідуальної роботи), Ірина Анатолі­ївна Харченко (вчитель інформатики та по­чаткових класів), Катерина Віталіївна Коче­това (вчитель індивідуальної роботи), Окса­на Анатоліївна Рязанцева (вчитель матема­тики). Щоб змагання були більш цікавими, вони відбувалися у музичному супроводі.

Людмила Олександрівна підготувала на­шим дітям дуже цікаві завдання. Було ба­гато конкурсів, в яких один за одним брали участь учасники з кожної команди.

У першому завданні потрібно було із зав’я­заними очима вгадати свого однокласника.

У наступному необхідно було на швидкість зібрати з кількох пазлів картину з овочами.

Третє завдання здивувало всіх. Людмила Олександрівна показувала пантоміму, а ді­ти повинні були вгадати це слово. Всім при­сутнім це завдання дуже сподобалося, адже вчителька підібрала цікаві слова і дуже ар­тистично їх показувала.

При виконанні наступного завдання дітям потрібно було з переліку карток обрати ті, які відносяться до теми «Овочі».

Наступне завдання теж було цікавим. Гравці кожної команди демонстрували уривки з дитячих казок, а потім їх вгадували. Ці уривки були підготовлені ними разом з Людмилою Олександрівною. Одна команда показала уривок з казки «Курка Ряба», а інша — з казки «Снігова королева». Всі юні актори дуже добре зіграли свої ролі.

Наступним завданням була перевірка знань з української мови. Дітям потрібно бу­ло прикріпити слова до відповідного малюн­ка, а потім прочитати вголос.

При виконанні наступного завдання уч­ням потрібно було швидко запам’ятати слова з таблички, вимовити їх та показати жестовою мовою.

Завершальним конкурсом було танцю­вальне завдання: кожна команда підготува­ла свої українські танці разом з Людмилою Олександрівною.

Учасники з обох команд працювали дуже активно. З невеликим відривом у рахунку 63 : 62 виграла команда «Сонечко».

Поки журі підраховувало бали, дітям бу­ло запропоновано пограти в ігри. Всі охо­че брали в них участь та отримували за це смачні цукерки.

Дуже велика робота була зроблена Люд­милою Олександрівною Савченко під час підготовки до цього заходу. Вона подарува­ла нашим дітям дуже цікаве свято, за що ми всі їй дуже вдячні.

Відеоматеріали зі свята можна перегля­нути на сайті YouTube у плейлисті (Шко­ла 91 Одеса) нашої школи:

Матеріали сторінки підготувала
І. ХАРЧЕНКО,
вчитель інформатики та початкових класів
Одеської школи-інтернату № 91газета Наше Життя

Свято української мови

2018-01-04
Освіта / Шкільна сторінка https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2018-01/medium/1514806986_dscn8555.jpg

30 листопада у молодших школярів Одеської школи-інтернату № 91 відбувся ці­кавий захід — свято рідної української мови. Всі учні молодших класів зібрались в ак­товому залі, де їх зустріла Людмила Олек­сандрівна Савченко (вчителька початкових класів), яка й організувала дітям це диво­вижне свято.

газета Наше Життя