Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Найцінніше — обмін ідеями

Обмін ідеями та досвідом між дітьми з України та інших країн Європи під час спільних проектів — є надзвичайно цінним набутком.


Учні Калуської спеціальної загальноос­вітньої школи-інтернату I—III ступенів № 2 Івано-Франківської обласної ради взяли участь у тристоронній зустрічі з польськи­ми й німецькими дітьми під час проекту «Між традиціями і сучасністю», який відбув­ся в Польщі, в містечку Олесно.

Тематика проекту: кулінарія, обмін ре­цептами, сервірування столу, подача страв, здорова їжа, збалансоване харчу­вання. Метою цього проекту було дізна­тися більше про звичаї та традиції кожної країни, про сучасні способи подачі страв, приготування їжі.

Завершальним етапом проекту став фестиваль смаків і вихід книжки із рецеп­тами і послідовністю приготування страв кожної країни.

Координатором проекту в місті Калуші була Наталія Михайлівна Ушакова — вчи­тель історії в спецшколі № 2. Умовою про­екту було формування інтегрованої групи, яка складалась з 6 дітей — з них 3 слабо­чуючих.

Кожен день участі у проекті був заповне­ний лекціями, зустрічами, майстер-класа­ми, відвідуванням ресторанів, походами, екскурсіями до замків та розвагами в пар­ку та басейні. Учні ознайомились з культу­рою харчування німецького і польського народів, смакували їхню їжу, бачили ма­нери поведінки за столом, способи пода­чі страв і сервірування столу, оформлення залів у ресторанах.

Фінішною прямою став фестиваль сма­ків, на який учасники з кожної країни при­готували по 4 страви й частували ними гос­тей, запрошених із мерії, поліції, соціаль­них служб. На цьому заході відбулася пре­зентація проекту та книги, до якої увійшло по 5 рецептів страв з кожної із трьох країн.

Діти отримали багато подарунків, емо­цій, вражень, нових знайомств, запро­шень у гості.

І, звичайно, участь у проекті — це об­мін досвідом та ідеями, що є найціннішим скарбом, який відкладається в пам’яті до­рослої людини чи дитини, дарує важливий життєвий досвід.


Інформація Калуської спеціальної загально­освітньої
школи-інтернату I—III ступенів № 2 Івано-Франківської обласної радигазета Наше Життя

Найцінніше — обмін ідеями

2017-11-02
Освіта / Шкільна сторінка https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2017-10/medium/1509117857_image001.jpg

Обмін ідеями та досвідом між дітьми з України та інших країн Європи під час спільних проектів — є надзвичайно цінним набутком.

газета Наше Життя