Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

З любов’ю, повагою та патріотизмом

Національно-патріотичне виховання мо­лодого покоління є одним із найважливі­ших завдань Сосницького навчально-ре­абілітаційного центру (Чернігівська об­ласть).

Особливу роль у формуванні громадян­ських почуттів, вихованні гідних патріотів України на національних звичаях, обрядах та традиціях відіграв загальношкільний проект національно-патріотичного спря­мування «Україна — рідний край, знай, люби і поважай». У рамках цього проек­ту вихователі та класні керівники разом зі своїми вихованцями працювали над сво­їми міні-проектами: «Моя країна — Укра­їна» (1 клас), «Українські традиційні свя­та» (2-А клас), «Рослини — символи Украї­ни» (2-Б клас), «Український рушничок» (3 клас), «Українські народні звичаї та обря­ди» (4 клас), «Обереги українського на­роду» (5 клас), «Квіти у житті українського народу» (6 клас), «Українська оселя» (7, 8 класи) та «Тернистий шлях до незалеж­ності» (9, 12 класи). До роботи долучали­ся й батьки учнів.

Працюючи над реалізацією міні-проек­тів, учні поглибили свої знання про істо­рію, культуру і традиції українського на ­роду, про декоративно-прикладне мисте­цтво, державні та народні символи Укра­їни, про становлення нашої незалежної держави. Під керівництвом педагогів ці­каво пройшло родинне свято, різні виховні заходи, екскурсії до краєзнавчого музею імені Ю.С. Виноградського та садиби-му­зею О.П. Довженка, були виготовлені обе­реги, вироби з різних матеріалів, орга­нізовувалися майстер-класи та зустрічі з народними умільцями. Особливо зво­рушливими та незабутніми були зустрічі з учасниками трагічних подій в нашій дер­жаві (воїнами-афганцями, ліквідаторами аварії на Чорнобильській АЕС та учасника­ми АТО). Кожен захід, проведений педаго­гами, був пройнятий любов’ю, повагою та патріотизмом.

Наші педагоги роблять усе, щоб вихо­ванці нашого НРЦ, як молоде покоління українців, не задумуючись, завжди прихо­дили на допомогу у біді, знали власну істо­рію, знали, хто ми й чиї діти, яким терни­стим шляхом йшов наш народ до незалеж­ності, яку ціну було сплачено за те, щоб «не вмерла України ні слава, ні воля». Ад­же тільки той, хто добре знає своє минуле, може впевнено крокувати у майбутнє.

Новий навчальний рік розпочався в нашо­му НРЦ святково. До закладу на свято при­було багато гостей: Н.В. Носенко — заступ­ник начальника Чернігівського управління АТ «Ощадбанк» зі своїми співробітниками, які привезли для вихованців нашого закла­ду багато іграшок, розвивальних ігор, кан­целярію та солодощі; Є.М. Бардаков — на­чальник Сосницького відділення поліції та­кож прийшов не з порожніми руками — він подарував найменшим учням шкільне при­ладдя; В.Ц. Лойченко — головний бухгалтер ДП «Сосниця-райагролісгосп» теж завітала до закладу із подарунками.

На святі був присутній учасник АТО, вій­ськовий комісар Сосницького району — майор В.І. Щербатенко. Він побажав усім мирного неба та міцного здоров’я, а сво­їх загиблих земляків ми вшанували хвили­ною мовчання.

Гості та всі присутні говорили багато теплих напутніх слів, бажали школярам успіхів у навчанні. Приємно починати навчальний рік зі свята, це заряджає гарним настроєм на нелегкі, але цікаві навчальні будні.

Для створення належних умов для нав­чання і виховання учнів адміністрація на­вчально-реабілітаційного центру постійно залучає спонсорські кошти.

У вигляді спонсорської допомоги НРЦ у 2016—2017 н.р. отримав благодійної допо­моги на понад 300 000 грн: спортивний ін­вентар — від приватного підприємця Р. Со­лодаренка; будівельні матеріали, обладнан­ня для кабінету ЛФК та бензокосу — від при­ватного підприємця М. Волощук; дитячий майданчик — від народних депутатів А.С. Євлахова та В.А. Дубіля; медичні препара­ти — від благодійного фонду «Матусі»; хо­лодильник — від обласного дитячого фон­ду; насос до твердопаливної котельні та ме­дичне обладнання, обладнання для кабінету ЛФК — від фонду «ПроФокідз»; будівельні матеріали для ремонту реабілітаційного від­ділення — від громадської організації «Дитя­чий фонд Чернігівщини».

Низький уклін їм за турботу про наших вихованців!

І. СМОРГУНОВА,
старший вихователь Сосницького НРЦ,
Т. ГЛАДКА,
педагог-організатор закладугазета Наше Життя

З любов’ю, повагою та патріотизмом

2017-10-19
Освіта / Шкільна сторінка https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2017-10/medium/1507898843_img_5444.jpg

Національно-патріотичне виховання мо­лодого покоління є одним із найважливі­ших завдань Сосницького навчально-ре­абілітаційного центру (Чернігівська об­ласть).

газета Наше Життя